Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Nisan 2021 – 11 Nisan 2021)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kişisel eşyalarınızı başkalarına verirken dikkatli olun. Kalıcı olarak kaybolma veya hasar görme tehlikesi vardır.

Dostane bir ilişkinin geleceği bu hafta belirlenecek. Bu, öncelikle kendi çıkarına bakan, bencil veya bencil bir kişi için geçerli olacaktır.

Bu yedi gün boyunca, her ne pahasına olursa olsun çatışmalardan, kayıplardan veya sıkıntılardan kaçınmak istiyorsanız, sabırlı olmanız ve özdenetim yapmanız gerekecektir.

Sizin açınızdan duygusal dengesizliğin tezahürleri, bu tür deneyimleri karmaşıklaştırabilir.

Bu hafta boyunca, paradan bahsederken dikkatli ve mantıklı olun. Hafta, nerede ve ne kadar tutar olursa olsun kredi almak için elverişsiz olacaktır.

Bu yedi gün boyunca olumlu olaylar, bir plan veya fikrin gerçekleştirilmesiyle ilgili gelecekteki eylemlerinizi çok iyi planlama ve hazırlama fırsatı ile ilgili olacaktır.

Genç erkekler ve kadınlar aceleci, umursamaz, aşırı eylemlerden sakınmalıdır. Hayatınızı şakalarla boşa harcamayın.

Balık kadınları, her zaman olduğu gibi, daha fazla aile işiyle meşgul olacaklar. Bu yedi gün boyunca, bazı aile sorumluluklarını paylaşarak yardım isteyeceksiniz.

Erkekler, bir erkekten alacakları haberler veya bir teklif karşısında heyecanlanacaklar. Size hayatta iyi ve değerli bir şey getirebilir, ancak her şeyden önce bilgiyi, kaynağı kontrol edin ve hepsini en azından belirli bir süre gizli tutun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status