Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Mayıs 2021 – 9 Mayıs 2021)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, çoğunuzun işte veya işinizdeki belirli görevler veya faaliyetlerle ilgili umutları ve beklentileri olacaktır.

Fikir ve planlarınızın birçoğunun gerçekleştirilme fırsatı olacak ve şansınız yaver gitmeyecek.

Bu yedi gün boyunca, yeni tanıdıklar yaratmanın yanı sıra, zaten yaratılmış olanları geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Oğlak burcunda, Başak burcunda veya Boğa burcunda doğan insanlarla iletişim kurmanız özellikle ilginç olacaktır.

İşin güzel yanı, bu hafta insanları oldukları gibi kabul etmeye istekli olacaksınız. Beraberinde getirdikleri yeni şeyleri öğrenmek sizin için ilginç olacak.

Hafta içi, aşk ilişkinizin gelişmesi için elverişli olacak, ancak sorunlu ilişkiler sorunlu olmaya devam edecek.

Bu yedi gün boyunca sabırlı olmak ve kendi arzularınız tarafından körü körüne yönlendirilen iradenizi empoze etmemek önemli olacaktır. Daha yaşlı veya daha bilge bir kişiyle önemli bir konuşma, yaşam tarzınız ve genel olarak yaşam anlayışınız hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.

Bu, özellikle manevi alemde, diğer insanların deneyimlerinden bir şeyler öğrenmenin iyi olacağı önemli bir hafta olacak. Başka bir şehirde yaşayan veya çalışan insanların hayatlarında ilginç olaylar bekleyin.

Balık genç erkek ve kadınları, eylemlerinin doğruluğuna dair güven kazanacaklar ve bu da onları kişisel hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve eylemler için daha da hırslı hale getirecek. Erkekler bu yedi gün boyunca zor tavizler vermek zorunda kalacak.

Kadınların eylemleri, bu yedi gün boyunca yapmanız gerekenlere rıza göstermiş veya güvenmiş olsanız da, aile çıkarları tarafından dikte edilecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status