Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Ocak 2021 – 24 Ocak 2021)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta orijinal planlarınızın gelişimi beklenmedik ve hatta garip bir gelişme gösterecektir. Bu, özellikle bölgenizin dışında yaşayan erkeklerle önceden ayarlanmış toplantılar veya ortak eylemler için geçerlidir.

Hafta, akrabalarınız veya aile arkadaşlarınızla ilgili yakın ve uzak önemli haberleri getirir. Gelecekteki toplantıları tartışabilir, önemli bir vesileyle bir toplantıya davet alabilirsiniz, bunu kabul edip etmeme konusunda henüz karar vermiş olmalısınız.

Bu evlilik teklifi yapmak veya kabul etmek için hayırlı bir hafta olacak.

Mali açıdan, hafta sizin için uygun olacaktır çünkü farklı insanların yardımına ve yardımına güvenebileceksiniz. Bu güzel günleri sevginizi ve kişisel yaşamınızı istikrara kavuşturmak, geleceğiniz için önemli, ulaşılabilir kararlar ve hedefler almak için kullanın.

Bu burç altında doğan ebeveynler için, bir çocuğun eğitimi veya kariyeri, başka bir önemli nedenden dolayı bir sorun veya öncelik olacaktır. Her türlü değişiklik mümkündür, ancak bunun daha iyi olacağı düşüncesiyle.

Size verilen olumlu eğilimlere rağmen bu yedi gün boyunca ruh haliniz istikrarsız olacaktır. Kendiniz için daha fazlasını isteyebilir veya bazı etkinlikler için gerçekçi olmayan beklentileriniz olabilir. Sizi olumlu duygularla suçlayabilecek sürprizler olacak, ancak genel olarak hepsi size bağlı olacak.

Balık Haftalık Burç 18 – 24 Ocak 2021

Hafta içi, 35 yaşın üzerindeki genç kadın ve erkeklere yeni fırsatlar ve şans getiriyor.

Genç Balık erkekleri bu yedi gün boyunca verecekleri taahhüt ve vaatleri çok daha sorumlu bir şekilde almak zorunda kalacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status