Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Şubat 2021 – 21 Şubat 2021)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirmede engeller ve zorluklarla karşılaşacaksınız.

Karşılaşacağınız engeller, hiç kimsenin öngöremeyeceği durumlardan kaynaklanıyor olabilir. Sizin için önemli olan kişilerin desteğinin olmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Bu hafta boyunca, başka bir bölgeden insanlarla ilişkilerinizde dikkatli olun, özellikle de size bir söz verirlerse veya sizden bir şey almaya çalışırlarsa.

Bu hafta yasal veya mahkeme davaları ve mali taahhütler için elverişsiz olacaktır.

Karar vermekten veya miras veya mal ve para paylaşımı davalarına karışmaktan kaçının.

Genel olarak, hafta, mali ve mülkiyet işlerinizin gelişimi için tahmin edilemez olacaktır. Gelişmeleri, üzerinde hiçbir kontrolünüz olmayan diğer insanların eylemlerine ve kararlarına bağlı olacaktır.

Balık Haftalık Burç 15 – 21 Şubat 2021

Evinizde hane halkı problemleriniz varsa, bu hafta bunları çözmek için uygun becerilere sahip diğer insanlardan yardım almanız gerekecektir.

Balık kadınları, çoğu durumda kişisel (aşk) hayatı ilgilendiren bazı problemlerden veya hoş olmayan durumlardan kurtulacaklardır.

Erkekler bazı sağlık sorunları ile karşılaşacak. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlarla ilişkiniz sorunlu olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status