Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Mart 2021 – 21 Mart 2021)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta ödevinizi yaparken daha kararlı olmanız gerekir. Tembellik, hırsızlık, istek ya da bazı engellerin ve zorlukların üstesinden gelme isteksizliği nedeniyle ertelemeyin.

Bu olumsuz durumların üstesinden gelirseniz, başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. Sizin için önemli olan şeylerde size gerçek başarılar getirecek.

Şahsen, çeşitli olaylar, tıpkı şanssız olmayacağınız gibi, ruh halinizi ve ruhunuzu yükseltecektir. Ama denge de önemli olacak.

Diğer burçların yanı sıra ana risklerden biri de çatışmayı veya stresli durumları kışkırtmak veya derinleştirmektir. Bu tür deneyimlerin size her zaman inancınızın ve karakterinizin bir testi olarak verildiğini unutmayın. Ruhsal gelişim, sizden farklı olanlara hoşgörü.

Hafta sonunda başardıklarınızdan memnun olup olmayacağınız, bu yaşam testleri sırasındaki davranışınıza bağlı olacaktır.

Balık kadınları, aşkta ya da sevdiklerinde bazı deneyimlerle şaşıracaklar. Yeni aşk da sizi büyüleyebilir, ancak duygularınızı açığa vururken dikkatli olun.

Erkekler ciddi endişelerin, kayıp tehlikelerinin veya istenmeyen sorunların gelişmesini bekleyeceklerdir. Eylemlerinizden emin değilseniz, deneyimli bir kişiden tavsiye alın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status