Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2017)

Balık burcunda bugün iletişim sizin anahtarınız olacak. Kuracağınız iletişimler sayesinde yeni fırsatlar yakalama şansınız olabilir. Yakın bir arkadaşınıza dertlerinizi açabilir ya da sevdiğiniz birine gidebilirsiniz. Bir süredir sizi rahatsız eden bir şey varsa buna dile getireceksiniz. Bugün öfkenizi ve hayal kırıklığını gidermek için iyi bir gün olacak. Tartışırken bir çözüm ortaya çıkabilir. Kalbinizi dökmenin size yardımcı olacağını unutmayın. Günün sonunda bir sürpriz sizi bekliyor.

Balık Burcu Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kendinizi şu günlerde daha cazibeli ve çekici göstermek, karşı tarafı etkilemek isteyebilirsiniz. O zaman bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı geldi. Nasıl görünmek istediğinizi ve ne tür bir aşk aradığınızı görselleştirmeye çalışın. Bu durum amacınıza ulaşmak için izlemeniz gereken yolu seçmenize yardımcı olacaktır. Kişisel bakımınıza bugün daha fazla özen göstererek, karşı cins üzerinde etki bırakmak isteyeceksiniz.

Balık Burcu Para ve Kariyer Yorumu

Bugün iş hayatında bazı tahminleriniz tutacak. Kariyerinize odaklanmış olma kabiliyetiniz oldukça kuvvetli olacaktır. Elinizdeki işleri kısa sürede bitirmek için ofis masanıza veya evdeki iş masanıza yapışmanız gerekiyor. Ancak evde çalışmak daha fazla zaman, enerji ve para kazandıracaktır. Bir şey sipariş edebilir veya internetten bir şey satın alabilirsiniz.

Balık Burcu Sağlık Yorumu

Küçük cilt hastalıkları sizi rahatsız ediyor olabilir. Bugün bir detoks programı planlayabilirsiniz. Yağlı yiyecekler yemekten kaçının. Aksi halde sağlık sorunlarınıza problem olabilir. Çok sayıda ağacın bulunduğu yerlerde yürümekten kaçının, böcek ısırması gibi şikayetler olabilir. Cildinizde kızarıklıklar bırakabilir. Bazı alerjileriniz de sıkıntı çıkarabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status