Balık Burcu Erkeğinin Psikolojisi Nasıl?

Balık burcu erkeğinin en temel özelliği hayalperest olmasıdır. Hayatında her zaman hayaller kurar. Gerçeklerden uzaklaşır. Bir diğer belirgin özelliği ise, çok duygusal olmasıdır. Balık burcu erkeği tamamı ile hayalleri ve duyguları ile yaşar. Her zaman nazik ve beyefendi bir erkek izlenimini veren balık burcu erkeği, partnerine karşı da oldukça duygusaldır.

Balık burcu insanları kırmayı sevmez ancak bazı durumlarda yanlış kelimeler geçmesinden dolayı oldukça kırıcı olabilmektedir.

Çevresine karşı çok uyum sağlayan bir bireydir. Uyumsuz olduğunu söylemek yanlış olur. İçinde kötülük yoktur. Her zaman çevresindeki insanların iyi olmasını ister, çok düzensiz bir hayatı vardır. Sorumluluk almak, emir altına girmek balık burcu erkeğine göre değildir.

O özgürdür ve başına buyruk yaşamayı sever. Kendisini kısıtlayan insanlardan uzak durur, net bir insandır. Başkalarının yaptıkları davranışlar altında başka şeyler aramaz. Yapmacık ve çıkarcı davranmak ona göre değildir. Balık erkeği her insana sonsuz güvenebilir.

Ancak bu çoğu zaman başına bela olmaktadır. Balık burcu erkekleri tembelliği sever, başarıya ulaşmak için çok çaba sarf etmez, pratik zekası sayesinde kolayca sorunlara çözüm üretebilirler. Son derece duygusal bir yapısı olan bu tip erkeklerin romantizmden hoşlandığını söylemek çok doğru olur. Eşine veya sevgilisine her zaman anlayışlı davranırlar. Anlayışından dolayı sorunları büyütmezler ve çevresindeki insanları kırmazlar.

İnsanları yargılamaktan hoşlanmazlar. İnsanları olduğu gibi kabul ederler. Hayatını aşka adamış olan balık burcu erkeği aşkta son derece romantik ve duygusaldır. Birlikte olduğu kişiyi çok seviyorsa onun için elinden geleni yapar ve onu sonsuza dek mutlu eder. Çünkü onu hayatının merkezine taşır.

Aşk hayatında asla maço tavırlar sergilemez. Gayet anlayışlı ve uyumludur. Balık burcu erkeğinin en kötü huyu kararsız olmasıdır. Ayrıca katı görünümlü olması, dik başlı olması ve cimriliğiyle diğer insanların gözüne batabilir.

Bakınız: Balık Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status