Balık Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

Balık burcu erkeği çok duygusaldır. Bu duygusallık bazen aşırı noktalara ulaşabilir ve sizi de bunaltabilir. Ancak karşımızdakini anlamamız ve buna göre davranmamız gerekir. Balık burcunda olan bir erkek karşısındakine çok çabuk bağlanır ve çabuk aşık olur.

Aşık olduktan sonra da sevgilisi için elinden geleni yapmak ister. Aşık olması için önce karşısındakinin masum olduğunu görmesi gerekir balık burcu erkeğinin. Etkilendiği daha doğrusu görünümünden hoşlandığı kadının masum olduğunu da görürse onunla bağlantı kurmak isteyecektir.

Bir ilişki kurulursa eğer balık burcu erkeği ilk görüşte etkilendiği kadından er görüşünde de etkilenmek ister. Balık burcu erkeği fedakarlık yapmayı daha çok karşı tarafa bırakır bu yüzden karşı taraftan beklentisi çok olur.

Balık erkeğini peşinizden koşturmak istiyorsanız eğer ona dürüst olduğunuzu göstermeniz gerekir. Aynı zamanda balık burcu erkekleri değer gördüğü bir kadınla beraber olmak ister. Bu ona koşulsuz şartsız bağlı olduğunuzu gösterin demek değildir. Zaten kimseye bu şekilde bağlanmamamız gerekir. Onun sizi merak etmesini sağlamalısınız bazen. Sizi merak etmesi size daha ilgili davranmasını sağlayacaktır.

Kendinize özen gösterin. Saçlarınız, kıyafetiniz, kısacası bakımınız her zaman iyi olursa onu etkilersiniz. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden asla vazgeçmeyin ve özellikle kendi değerlerinize ne kadar saygı duyduğunuzu ona belirtin. Kendi değerlerinize saygılı olmanız ve vazgeçemeyeceğinizi göstermeniz onun hoşuna gidecektir ve kendini hayatınızda tek vazgeçilmez olarak görmeyecektir.

Her erkek kendine güvenen ve kendi ayakları üzerinde durabilen kadına saygı duyar. Kendinize, güzelliğinize, aklınıza güvenin . Kendi düşüncelerinizi önemseyin ve onun da kararlarınıza saygı duymasını sağlayın. Bu ona sizin kendinizden emin ve güçlü bir kadın olduğunuzu gösterecektir. Ondan bağımsız olarak da yaşayabileceğinizi ona gösterin. Her zaman onunla vakit geçirmek zorunda değilsinizdir. Arada bir ufak kaçamaklar yaparak, arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz size iyi gelecektir ve ona da bağımsız yaşayabileceğinizi göstermiş olacaktır.

Bakınız: Balık Burcu Erkeğinin Psikolojisi Nasıl?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status