Balık Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

Balık erkekleri duygusal erkekler olup romantizme bayılmaktadırlar. Birçok kadının kalplerini bu durum sayesinde kazanırlar. Kazandıkları kadınları ise kaybetmemek için ellerinden geleni yaparlar ve kaybetmeyi asla sevmezler, yani herhangi bir ayrılıktan sonra onlar da hiçbir zaman memnun olma duygusu olmaz aksine üzüntü duyarlar.

Bir balık erkeğiyle ilgileniyorsanız biraz erkek gibi davranmanız gerekmektedir çünkü çoğu balık burcu erkeği sizden daha çok duygusal olabilmektedir.

Aşk hayatlarında onlar için merkez olan duygular ağır basar aşırı önem verirler bu sebeple doğru bir taktik izlenirse onlar için önemli olan bu şeyin geri kazanılmasını sağlarsınız. Ayrılan kişi kim olursa olsun ruhsal bunalım içerisine girer ve bir balık erkeğine her şey normalmiş gibi yaklaşılamaz. Mümkünse olayın üzerinden biraz zaman geçmesi gerekir.

Balık burcu erkekleri bu süre içerisinde mantıklı kararlar verebilecek kıvama gelmiş olur. Ondan sonrasında sizinle konuşmaya çalışacaktır. O gelmez ise bir süre sonra siz gidebilirsiniz. Öfkesi azalmış olacak ve sorun yaşanmayacaktır.

Bir balık erkeği geri kazanılması için oldukça fazla zamana ihtiyaç vardır. Ayrılık olayı üzerine yanına gidilirse tartışma ve kavga durumu başlayabilir ve balık erkeği ağzından çıkanları tartmadan cümleler sarf edebilir. Biraz zaman geçtikten sonra ve bir araya gelindiğinde de saygı sınırları çerçevesinde konulmalıdır.

Romantik ruhlu erkeklere bağırılamaz ve bu durum karşısında kalpleri kırılır bu sefer sizinle hiç konuşmazlar. Sessizliğe çekilir susmayı tercih ederler. O iş tamamen o noktada bitmiş olur. Bu balık erkeğinin sizden hoşlanmadığı ve ilgi duymadığı anlamına gelmez bu değiştiğinizin düşündüğünün habercisidir.

Bakınız: Balık Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Bir Şey?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status