Balık Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Aylık balık burcu yorumunuzda bu ay,  sizin için gergin ve huzursuz bir zaman geçireceksiniz. Bir şey hakkında endişeleriniz olacak ve diğer şeyler sorun olarak ortaya çıkacaktır. Ağustos ayında, beklenmedik değişikliklere ihtiyacınız olabilir veya hayatınız için önemli kararlar alacaksınız. Muhtemelen bu şeyler için hazır değilsiniz ve hızlı bir şekilde ayarlamanız gerekecek. Ağustos ayında, bazılarınız seyahat veya başka bir önemli nedenden dolayı bir süre için sevilen biriyle ayrılırsınız. Bu burçtaki kadınların bir çocukla ilgili daha fazla endişe, yükümlülük veya problemleri olacaktır.

Ağustos ayında, herhangi bir beklenmedik durumda soğukkanlılığınızı koruyabilmeniz önemli olacaktır. Bu, çeşitli dinamik olayların gelişmesini sağlayan bir aydır. Sadece olumsuz tarafına bakarak beklenmedik olayları kabul etmekten kaçının. Her etkinlikte iyi bir şey var ve bizi tetikte tutmamız gereken bir şey var.

Bu ay boyunca, birçoğunuz yakın geçmişte bazı endişeleriniz olduğu için para alacaksınız.

2020 yılının Temmuz ayında  gerçekçi olmayan beklentilerle yükümlü olmadığınız sürece haberlerin veya finansal nitelikteki bir belgenin tadını çıkarabilirsiniz. Akrabanız olan bir kadın bu ay hayatınızda olumlu bir rol oynayacaktır. Bu sayede başarıya ulaşacaksınız veya önemli bir çaba, plan gerçekleştireceksiniz.

Bu ay boyunca, büyük olasılıkla akraba çevrenizden bir erkekle ilgili önemli bir etkinliğe katılacaksınız.

Ağustos ayında, ateş burçların altında doğan insanlarla ilişkilerinizde daha dikkatli ve dokunsal olun.

Genç balık kadınları için Ağustos, önceden kurulmuş bir ilişkinin yeni bir sevgisini veya yeni bir gelişimini getiriyor.

Balık erkekleri ev ve aile ile ilgili önemli bir planın uygulanmasında şanslı olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status