Balık Burcu 2022 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Doğum tarihiniz 19 Şubat ile 20 Mart arasındaysa, burcunuz Balık.

Element: Su

Cetvel: Neptün

Balık Burcunu 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Burcunuza göre, ev, 2022’nin tamamı için odak noktalarından biri, Balık. İhtiyaçlarınız orada… hayalleriniz orada. Yaşamak istediğiniz türde bir yer…. mobilyalardan beslediğiniz samimi ilişkilere kadar, yıl geçtikçe net bir şekilde odak haline gelecektir. Bol ödüllü sıkı çalışma, bir miktar iyi şans ve lezzetli kaderin yanı sıra bazı inanılmaz tutulma eylemi, bu dönemi kendi kişisel kalenizi inşa etmek için çok önemli bir dönem haline getirmek için bir araya geliyor..ve onu en çok sevdiğiniz ve sevdiğiniz her şeyle doldurun.

Eve baharat ve heyecan katan üç ay tutulması, ardından iletişim ve eve yakın bağlantılar ve geleceğe ve yoğun bir maneviyat dönemi ve bu yıl için belirlenen ay tonunu öğrenme ile her seviyede netlik var. İki güneş tutulması da ön ve merkez sahneyi alır. İlki Haziran ayında gerçekleşir ve ev cephesine daha fazla ego merkezli eylem ekler. Dünyanızda bu önemli alemi oluşturanlara hayat ve sevgi vermenin yeni yolları var ve bu tutulma sizi onu bulmaya teşvik ediyor.

Aralık ayında güçlü bir şekilde geliyor, işiniz, kariyeriniz ve/veya mesleğinizle ilgili yeni maceralar vaat eden tam bir Güneş tutulması. Sizi desteklemek için güvenli ve istikrarlı bir şey inşa etmek için daha önce yapılan tüm bu çalışmalar, şaşırtıcı fırsatlarla karşılığını veriyor.

Balık Aşk Tahminleri 2022

Önemli ilişkilerde geçmişte yaşanan pişmanlıklar veya derinden hissedilen şüpheler, 2022’nin ilk 3 ayında istikrarlı bir şekilde ele alınacak, Balık: bu yılın başlarında sevdiklerinizin daha kabul edici ve açıkça iletişimsel bir tutum benimsemelerini izleyin. Pek çok Balık artık neredeyse cansız ilişkilerini yeni bir ortak merak, heyecan ve romantik takdir alanına taşıyacak. Bırakın her şey doğal bir şekilde ilerlesin.

Balık: Mart ayının ortasına kadar uzun süreli romantik partnerlerin bu hassas duygusal sürecin kontrolünün ellerinde olduğunu hissetmeleri gerekecek. Bekar Balıklara Mart ayının sonundan önce biraz etik olmayan bir seçim sunulabilir: beklenmedik romantik teklifler yapmak için otorite figürlerini, akıl hocalarını veya daha yaşlı arkadaşları izleyin. Balık, burada yavaş ol ve sınırlarını ustaca belirle: Nisan başında her şey normale dönecek.

Bazı Balıklar, özellikle 10-20 Mart arasında doğanlar, son derece baştan çıkarıcı bir ilişkinin dramatik görünümünü yaşayabilirler. Bekarsa, Balık, her şey yolunda olacak: olağandışı olmasına rağmen, bu yeni ilişkinin daha önce karşılanmamış sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarınızın çoğunu karşılamasını bekleyin. Bununla birlikte, zaten eklenmişse, Nisan ve Mayıs aylarının çoğu için nadir bir duygusal üçgen mevcut olabilir. Burada uzun vadeli güvenlik ve öngörülebilirliği tercih edin.

Balık: riskli ilişkiler veya olağandışı duygusal zorluklar üstlenmek için doğru zaman değil. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, sevdiklerinizin sürekli desteğinize ve teşvikinize aktif olarak ihtiyaç duymasını da izleyin. Yakın zamanda yaşanan bir dizi duygusal veya ailevi değişiklik, başkalarının kendilerini savunmasız, açıkta kalmış veya yanlış anlaşılmış hissetmelerine neden olabilir. Destekleyici olun.

Balık: olumlu romantik kazanımlar, yeni dürüst iletişim ve paylaşılan yaratıcılık, Ağustos ayının sonundan sonra sonuçlanacak. Hassas ve umut verici bir yıl olan Balık: Sevdiklerinizin duygusal gelişimini ödüllendirmek için ekstra zaman ayırın.

Bu yıl sağlık durumunuz ve vücudunuz hakkında son zamanlardan daha fazla endişe duyacaksınız. Doktorda, dişçide randevular alıyorsunuz, hatta yıllardır ertelediğiniz müdahaleleri öneriyorsunuz, örneğin güzellik izlerini yok etmek ya da sağlık listenizdeki diğer sorunları çözmek gibi. Mevcut yıl gibi yoğun bir yılda planlarınızı başarıyla gerçekleştirmek için astral enerji alırsınız. Dinlenmeniz için daha fazla dikkat gereklidir çünkü uyku vücudunuzun yenilenmesine ve enerjik olarak yeniden şarj olmasına yardımcı olur.

Balık Para ve Kariyer Burç 2022

Çoğunlukla, desteklendiğini hissetmek için neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun. Tabii ki, temel şeyler var… yemek, barınak, aşk. Bunun ötesinde, kişisel şeyler, tahsilatlar, bankadaki rezervler, bir işle ilgili gelecek konusunda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan sözleşme… Eve bu kadar çok odaklanırken, kendinizi güvende, emniyette ve rahat hissetmek için o alanda neye ihtiyacınız olduğuna da dikkat etmelisiniz.

Bunun ötesinde… bu yıl belirli bir bağımsızlığı ve özgüveni vurguladığı için, neleri elde edebileceğiniz ve kazanabileceğiniz ve kendi başınıza yaratabileceğiniz ve başkalarından nelerin yardıma ihtiyacı olduğuna dair kısa listeler yapmalısınız. Sağduyu…tanımlanmış hedef listeleri ve çok çalışmak, hemen her şeyi mümkün kılar.

2022 Aylara Göre Balık Burcu

Ocak – Bu ay, terfiler, yurtdışı gezileri vb. gibi istenen mesleki başarıları elde etmek için hevesiniz mükemmel olacak.

Şubat – Partnerinizle olan ilişkinizde birkaç değişiklik gerekecek, ancak ailenizi sürdürmeye çalışın. değerler ve gelenekler.

Mart – Bu ay, Balık, profesyonel yaşamlarında başarılı olmak istiyorlarsa, işte daha fazla katılım ve daha fazla aktiviteye ihtiyaç duyacaklar.

Nisan – Balıklara bu ay daha iyi bir enerji seviyesine sahip olmak için fiziksel egzersiz ve diyet rutinlerini sürdürmeleri tavsiye edilir.

Mayıs – Mayıs ayları gayrimenkul ve araziye yatırım yapmak için iyi bir zamandır. Ancak, o dönem için herhangi bir yüksek değerli satın alma girişiminde bulunmadan önce bu anlaşmaların daha ince ayrıntılarına dikkat edin.

Haziran – Metabolizmanız mükemmel olacak. Bu dönemde taze yemeye ve işlenmiş gıdalardan uzak durmaya özen gösterin.

Temmuz – Bir veya iki projeye konsantre olun ve enerjinizi onları başarıyla sonuçlandırmak için odaklayın.

Ağustos – Tutku ve romantizm ağustos ayında havada uçuşur. İlişkilerinizin gelişmesi için bu yönden faydalanırsanız, bu size kalmış.

Eylül – Bekar Balık’ın birçok tarihi olacak ve ruh eşleriyle tanışmak mümkün. Ancak acele etmeyin. Yeni bir aşk veya arkadaşlık ilişkisine girmeden önce artıları ve eksileri tartın.

Ekim – Bu ay mesleki faaliyetlerinizi çeşitlendirmeyin. Bir veya iki projeye odaklanın ve enerjinizi onları başarıyla tamamlamak için harcayın.

Kasım – Tüm finansal planlarınızda dengeli bir yaklaşıma sahip olmanız gerekir. Önceki aylardaki yatırımlar bazı Balıklar için iyi bir kazanç sağlayabilir.

Aralık – Yıl sonu, bazı küçük sağlık sorunları ve genel yorgunluk getirecek, bu da daha sonra ağırlaştırıcı etkilerinden kaçınabilmeniz için özel dikkat gösterilmesini gerektirecektir.

2022’de Kendinizi Olumlu Yönlerde Değiştirin

Dünyanıza en şaşırtıcı değişimi getiren hala içsel farkındalık, öz motivasyonlar ve kişisel sırlardır. Geçmiş, kariyerinizi ve hayatınız boyunca öğrendiğiniz ve oradaki değişiklikleri başlatmanıza yardımcı olabilecek şeyleri yansıtır. Gelecek tamamen ev, ev, evdir ve bu düğüm geçişi, 2022’nin bu genel odağına daha fazla vurgu yapıyor. Yeni insanlar ve yeni düzenlemeler… belki yeni bir ev ya da dramatik ve çok ihtiyaç duyulan bir yeniden dekorasyon hazır. Hayatınızın yaratıcısı olduğunuzu unutmayın… ve bu vaat edilen değişiklikleri umduğunuz değişiklikleri yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status