Rüyada Baca Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baca görmek, genel anlamda iyiye delalettir. Bolluk, bereket, bol kazanç kazanacağınıza işaret eder.

Hanenizin içerisinde mutluluk ve huzurun yaşanacağını, sıkıntılı günlerin atlatılacak refaha kavuşulacağını ve hane içerisinden birisinin hastalığı var ise kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacağını gösterir. Var olan ciddi bir hastalığınızdan kesin olarak kurtulacağınızı ve sağlıklı, mutlu günler yaşayacağınızın göstergesidir.

Kirli ise şimdiye kadar söylediğimiz anlamların dışında bir anlam taşımakta ve çevrenizde kötülüğünüzü isteyen ya da iki yüzlü insanların olduğunun habercisi anlamındadır.

Rüyada Bacanın Tütmesi

Genel anlamda kazancınızda yaşanacak bir artışa ya da sağlık durumunuzda yaşayacağınız bir iyileşmeye işaret eder. Ancak kirli ise ya da yıkıldığını görme, bu anlamların dışında farklı bir anlam kazanmaktadır. Kişi sevdiklerinden ya da evin içerisindeki birisinden ağır bir hastalık haberi ya da ölüm haberi alabileceğini gösterir. Temizlediğini gören bir kişi; sıkıntı, dert ve hastalıklarından kesin olarak kurtulacak demektir.

Rüyada Bacadan Duman Çıkması

Görüldüğü duruma göre farklı yorumlar kazanmaktadır. Evinizde bolluk, bereket ve huzur yaşanacağınızın göstergesidir. Genellikle ev içerisinde yaşanacak rahatlık, sıkıntı ya da hastalığın işaretçisidir. Bu yüzden kişinin ev ve ev halkının sorunları ile daha alakadar olması tavsiye edilmektedir.

Merhametinden dolayı göreceğin bir zarar seni çok incitecek ve yaşadığın haksızlığın etkisinden kurtulman biraz zaman alacak. Kalbindeki tüm yaraları kapatacak, tüm samimiyetiyle sana kalbini açacak olan bir adamla karşılaşman an meselesi.Bu adamla kısa süre içinde alacağın evlilik kararı seni biraz tedirgin edecek olsa da mutluluğu tattıkça tedirginlik yerini huzura bırakacak.

Rüyada baca görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status