Rüyada Baba Evinin Yıkılması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baba evinin yıkılması, uzun süredir güven duyduğunuz birinin bir üzüntüye uğrayacağına işaret eder.

İş konusunda ve maddi konularda güven duyduğunuz ve ona güvenerek adım attığınız bir kişi sizi kısa bir süre içinde hayal kırıklığına uğratabilir. Maddi olarak kısa süreli bir çöküntü hali yaşayabilirsiniz. Bu çok uzun sürmeyecek ve kısa süre içinde eski maddi gücünüze yeniden kavuşacaksınız. Fakat kısa süreli bir yıkım hali sizi epey yıpratabilir. Ailenizden biri ile kısa süreli bir küslük yada kırgınlık yaşayacağınız anlamına da gelir. İkili ilişkileriniz de attığınız her adıma dikkat etmelisiniz.

Rüyada Baba Evinin Çökmesi

Rüyada baba evinin çökmesi, babanız ile kısa süreli bir kırgınlık yaşayacağınıza işarettir. İlişki durumunuz hakkında size biraz kızabilir. Birlikte olduğunuz kişiyi ilk başlarda çok sevmeyebilir. Bu durumda size tepki gösterecektir ve ayrılmanızı isteyecektir. Bu durum sizi psikolojik olarak bir yıkıma uğratabilir. Babanız ile sevgiliniz arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Siz her iki tarafı da üzmeden bu konuyu halletmelisiniz. Bazı konularda oldukça hassastır ve size aniden kırılabilir. Her daim hayattan zevk alan, pozitif enerjili bir halin var. Ancak şu sıralar bir şeye canın sıkılmış gibi görünüyor.

Belki bir yakınının rahatsızlığı veya birinden duyduğun kötü bir söz canını sıkmış gibi… Sebep her ne ise, canını sıkmaya değmeyecek bir konu, bilesin. Doğayla iç içe olmak iç sıkıntını gidermeye yardımcı olacak.

Rüyada baba evinin yıkılması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status