Rüyada Baba Duası Almak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baba duası almak, kişinin çektiği sıkıntılar sonucunda beklediği saadete ereceğine, uzun yıllar beklediği kişinin geleceğine, maddi yönden rahatlayacağına, ilim irfan sahibi olacağına, başkalarına faydalı işler yapacağına yorulur.

Kişi huzurlu bir hayat geçirir, ailevi sıkıntıları varsa kısa zamanda ailesi ile arasını düzeltir, küs olduğu kişiler varsa barışır. Bela ve musibetlerden kurtulmaya, bereketli bir ömür geçirmeye, iş hayatında başarılı olmaya, sevilen ve sayılan bir kişi olmaya işaret eder. Babasının kendisine gülümsediğini ve dua ettiğini gören kişinin tövbesi kabul olur, olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşir.

Rüyada Babanın Kızması

Rüyada babanın kızması, kişi büyük günahlar işler, ailesi ile arası açılır, kötü haberler alır, düşmanları çoğalır, maddi yönden zor günler geçirir. Saadete, mutluluğa, hayırlı kazanca, berekete, bolluğa, tövbeye, ilim öğrenmeye, müjdeli bir haber almaya, sıla-i rahim yapmaya yorulur.

Rüyada Anne Duası Almak

Rüyada anne duası almak, rüya sahibinin tövbe edeceğine, ilim meclislerinde bulunup, ahireti için çalışacağına işaret eder. Sana çok fazla fedakarlıkta bulunmuş, seni sürekli düşünen bir aile büyüğün bir konu hakkında sana yol gösterecek.

Tavsiyelerini dinlersen büyük bir zararın eşiğinden döneceksin. Ailenin ve eşinin büyük desteğiyle yeni bir iş yeri açma fikrini faaliyete geçireceksin. Bu işyeri sana şans, bereket ve huzur getirecek. Bol kazanç sağlayacağın bu iş sayesinde bir mülk edineceksin.

Rüyada baba duası almak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status