Rüyada Baba Diye Seslenmek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada baba diye seslenmek, aile üyelerinizden çok özlediğiniz bir yakınınızı kısa bir süre içinde göreceğinize ve özlem gidererek vakit geçireceğinize işaret eder.

Babanızı uzun zamandan beri görmediyseniz bu kişi o da olabilir. Daha sık görüşmeli ve sık sık arayarak halini hatırını sormalısınız. Epeydir aramayı unuttuğunuz bir yakınınız sizden aramanızı bekliyor olabilir. Arayı çok açmamalı ve yakınlarınızı belirli aralıklar ile sık sık aramalısınız. Sık sık arayarak onun size olan kırgınlığını yok edebilirsiniz.

Rüyada Baba Diye Haykırmak

Rüyada baba diye haykırmak, bir kaç gün içinde bir takım zorluklar ile karşılaşacağınıza, bu zorluklarla baş edebilmek için babanızın yardımına başvurabilirsiniz. İçinde olduğunuz bu zor durumdan babanızın desteği ile kısa sürede kurtulabilirsiniz. İş hayatınız da her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Fakat bu durum kısa bir süre sonra bozulabilir.

Her zaman tedbirli olmalısınız ve atacağınız adımlarda çok daha dikkatli olmalı, yapacağınız yatırımlar konusunda emin olmadan asla hareket etmemelisiniz. Babanızın bu konular da fikrini almalı ve yatırım yapacağınız konuları ona danışmalısınız.

Babanızın yardımını almak sizi de mutlu edecek. Şu sıralar aldığın kilolar yüzünden kendini mutsuz hisseder bir halin var. Beslenmene dikkat ederek ve düzenli yürüyüş yaparak bu sorunun üstesinden çok kısa zamanda geleceksin. Belki bir spor merkezine yazılabilirsin. Üstelik bu spor olayına eşin de çok sevinecek ve o da sana eşlik etmek isteyecek. Hem uzun zamandır beraber ortaklaşa bir şey yapmıyordunuz.

Rüyada baba diye seslenmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status