Rüyada Azrail Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada azrail görmek, ölüm korkusu olarak yorumlanır. Eğer son zamanlar da dine ters düşen şeyler yapıyorsanız ve huzursuz hissediyor olarak yorumlanır.

Canını aldığını görmek dua etmeli ve içinizi rahatlatmalısınız demektir. Çevrenizde yakın birinin öleceği olarak da yorumlanabilir veya aileden birinin yaralanacağına veya küçük bir kaza geçireceğine işaret eder. Ve bu haberi çok yakın zamanda duyacak olmanıza yorumlanır. Genellikle ölüm olarak yorumlanır.

Rüyada Azraille Konuşmak

Eğer durumunuz kötüye gidiyor ile mal mülk sahibi olacağınıza. Konuştuğunu görmek ev ve araba satın alacağınıza işaret eder ve eğer zengin iseniz paranızın, mal ve mülkünüzün daha da artacağına işaret eder.

Çocuklarınız varsa yaptıkları işler ile zengin olacaklarına ve daha da çok tanınmalarına sebep olacaktır. Sizinle konuştuktan sonra yüzünü dönerse eğer kardeşlerinizin size zararı olan işlerde olmasına işaret eder. Yaptıkları işler ile size zarar vermelerine ve aranızın kötüye gitmesine sebep olacaktır.

Rüyada Azrailden Kaçmak

Çeşitli anlamlara gelebilir. Genelde ölümle bağdaşık anlamlar içeren bu sembol, rüyanın biçimine göre çeşitli değişiklikler gösterebilir. Toplumda olabilecek olumsuz olaylara, karışıklık ve kaosa işaret eder. İman sahibi olarak ölmeye ve şehit olmaya, asık suratlı ölmek günah işledikten sonra tövbe etmeden ölüm durumuna gelmeye yorumlanır.

Genel olarak ölümle nadiren de karışıklıkla ve bunların dışında hastalıkla mücadele edip onu yenmeye ve sağlığa tekrar kavuşmaya da işarettir.

Rüyada Azrailin Selam Verdiğini Görmek

Kişi dünyada çekeceğiniz çileye işaret eder. Zorlu bir hayatınız ve sorunlu ilişkileriniz olacak ve bu yaşantınız sizin için çok yorucu ve yıpratıcı olacak. Birinin canını alıyorsa da uzun bir hayatınız olacak ve bu hayatı sağlıklı geçireceksiniz demektir. Aynı zamanda başka bir anlama göre de acı çekmeden vefat edeceğinize ve ızdırap içinde öleceğinize işaret eder.

Rüyada azrail görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status