Rüyada Ayı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ayı görmek, büyük bir düşman olarak yorumlanır. Rüyada ayı gören kişi çok büyük bir düşmanla karşılaşacaktır.

Hiç tahmin edilmeyen bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gizlice size düşmanlık besleyen birisi olacağı gibi size açıkça meydan okuyan bir düşman da olabilir. Kişi büyük bir düşmanla savaşmak zorunda kalır. Zor bir dönem geçirileceğine işarettir.

Rüyada Ayı Oynatmak

Alçakça hareket edecek düşman olarak yorumlanır. Kişi düşmanla karşı karşıya gelir ve onunla savaşmaya başlar. Güç savaşlarının olacağı bir dönem olabilir. Rüyayı gören kişi zor ve güçlü bir düşmanla uğraşacaktır. Fark ettirmeden size düşmanlık yapacak biri olarak yorumlanır. Size dost gibi görünen biri size çok büyük bir kötülük yapabilir. Sinsice hareket edecek size bir şey fark ettirmeyecektir.

Rüyada Ayı Öldürmek

Kötü bir kişiye dalalettir. Kişi kötü birinden uzaklaşır ve bir düşmanından kurtulur. Kötü olan bir kişiden kurtulmak veya kötü bir olaydan kurtulmak olarak da yorumlanabilir. Kötü olan bir şeyden kurtulunur ve başından savılır. Feraha çıkmak olarak yorumlanır. Kaba insanlarla gireceğiniz münakaşaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin içinde bastırılmış olan bir kin ve nefret duygusu olabilir. Ayı tarafından zarara uğradığını gören bir kişi, bazı insanlar tarafından zarara uğratılacak demektir.

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Açığa çıkmasından korktuğunuz korkularınız olarak yorumlanır. Sizin ile çıkar ilişkisi olan yakın arkadaşlarınıza da işaret eder. Gitmek istediğiniz yerler olduğuna ve maddi açıdan kayıplar yaşayacağınıza ve destek göremeyeceğiniz olarak da yorumlanır. Üzerinize gelen kötü olayların üstesinden gelemediğiniz olarak yorumlanır.

Çevrenizden destek göremeyeceğinize işaret eder. Yakın arkadaşlarınızdan size yalan söyleyen birisi olduğuna işaret eder. Sevmediğiniz davranışları olan bir arkadaşınızdan kaçmak istemeniz olarak da yorumlanır. Sevilen bir arkadaşınız tarafından ihmal edileceğinizi işaret eder.

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüya sahibinin fikirlerinin değişmesine sebep olacak olayların olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başına gelecek iyi olaylar olacağına yorumlanır. Var olan büyük korkuların yok olacağına ve başına gelen kötü bir olayın iyi bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder. Yakın aileden anne tarafını temsil etmektedir. Anne tarafından birisinin rahatsızlanmasına veya bir haber geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin eğer gelmek istediği bir görev veya istediği bir iş varsa ,o işe ve o mertebeye ulaşacağına işaret eder. Daha da mutlu olacağına ve hayırlı işlerde olacağına işaret eder.

Rüyada Ayı Avlamak

Düşmanı olduğuna ve bu düşmanını yenmesine işaret eder. Rüya sahibinin çevreye zararlı davranışlarda bulunduğu ve bundan dolayı bir zarara uğrayacağına işaret eder. Bu hareketleri çevresi tarafından hoş karşılanmadığına ve rüya sahibinin de çok zarar gördüğü olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin bir rahatsızlığı olduğuna da işaret etmektedir. Yakın zamanda bir haber alacağına da işaret etmektedir. Rüya sahibinin büyük bir sorumluluktan kurtulacağına ve yaşadığı stresli ve zorlu dönemden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüya sahibinin etrafında kendisi ile ilgili yanlış düşünceleri değiştirip itibar kazanmış olmasına da yorumlanır. Hane içerisinden veya hane içerisine sürekli girip çıkan biri başkaları tarafından sana karşı dolduruluyor. Yakında bu kişiyle aranda büyük tartışma yaşanacak ve bu kişi senin bütün sırlarını ortaya dökecek. Sıkıntılı zor bir süreç seni bekliyor, hazırlıklı ol. Her durumda sana destek olan nişanlın bu konuda da en büyük destekçin olacak.

Rüyada ayı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status