Rüyada Ayı Kovalaması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ayı kovalaması, bir düşmanın size zarar verebileceği şeklinde yorumlanır. Bu düşmanın size çok yakın gibi görünen biri tarafından desteklendiği şeklinde de yorumlar yapılabilir.

Çevrenizde dost görünüp kuyunuzu kazan bir takım insanlara dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Düşmanlarınız için gözlerinizi dört açmalısınız ve dikkatli olmalısınız. Bu rüya ile birlikte tanıdığınızı sandığınız kişilerin aslında farklı karakterlerde olduğunu fark edebilirsiniz. Böylece çevrenizdeki insanların bir kısmını hayatınızda çıkartabilir ve insan temizliği yapmış olursunuz.

Rüyada Ayıyla Boğuşmak

Yaşanan bir takım zorlukların üstesinden başarıyla geleceğinizi ifade eder. Kariyer anlamında ve ya ilişki bazında bakıldığında yaşanan anlaşmazlıkların ve sıkıntıların üstesinden kolayca gelebileceğiniz şeklinde yorumlamak mümkündür. Ancak bu durumlar için sabır etmek ve dikkatli davranmak gerekir.

Kişi güzel ve bereketli bir döneme geçiş yapar. Kafasındaki türlü sıkıntıları bir şekilde halleder ve sorun etmekten vazgeçer. Bekar ise vicdanlı ve hayırlı bir kişiyle güzel bir birlikteliğe adım atabileceğini işaret eder. Ayının kovaladığı kişinin yakın çevresinden bir arkadaşından alacağı haber onu derinden sarsarak üzmesi muhtemeldir.

Çok ciddi olmayan sağlık problemleri ile uğraşmışsın gibi görünüyor. Bu sağlık problemi seninle veya ailen ile ilgili olabilir. Sanırım yakında bir emeklilik durumu söz konusu gibi… Eline geçecek toplu para ile epeydir hayalini kurduğun evi satın alabilirsin. Bundan sonra gezip, tozup, kafanı dağıtacağın çok zamanın olacağa benziyor. Bu zamanları kurs veya spor ile değerlendirebilirsin.

Rüyada Ayı Yavrusu Yakalamak

Rüya sahibinin büyük korkuları olduğuna işaret eder. Eğer rüya sahibinin yakın çevreleri ile büyük sorunlarının olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin yalnızlık korkusu olduğuna ve yakın arkadaşlarının ve çevresinin kendisini terk edeceğini düşünmesi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin eğer sevgilisi var ise sevgilisinden şüphelenmesi olarak da yorumlanabilir.

Rüya sahibinin bir devlet işene gireceğine işaret eder. İşinde başarılı ve yüksek mertebede olan birisinden yardım alacağına işaret eder. Babasıyla yaşanan sorunlar olarak da yorumlanır. Babanızın hoşunuza gitmeyen davranışlar gösterdiğine ve bunların ortaya çıkmasından korktuğunuz olarak yorumlanır.

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüya sahibinin yapması gereken işlerden kaçtığına işaret eder. Sorumluluklarının artacağına ve bu sorumluluklardan kaçmak isteyeceğine işaret eder. Maddi sıkıntılar çekiyor olmasına yorumlanır. Fakat eğer bu zorluklara karşı sabrederse büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder. İstedikleri şeyleri almasına ve daha da mutlu olacağına yorumlanır.

Rüya sahibinin arkadaş çevresi genişleyecek ve yeni seyahatler yapacaktır. Rüya sahibinin kendisine gelecek olan yeni iş tekliflerine de işaret eder. İyi gibi görünen olaylar kötü sonuçlanabilir. Kötü olarak görünen olaylarda iyi sonuçlanabilir. Rüya sahibinin kesin karar vermemesine işaret eder.

Rüyada Ayı Saldırı

Evlilik hayatında her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor. Eşinle aranızda tatlı ve güzel bir uyum var, hem çok seviyor hem de çok seviliyorsun. Etrafınızda ilişkinizi çekemeyen ve kıskanan birkaç kişi var, bu kişilere karşı temkinli olsanız iyi olur. Eşinle aranızı bozmak için her türlü kötülüğü yapmaya hazır halleri var gibi duruyor.

Rüyada ayı kovalaması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status