Rüyada Ay Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ay görmek, başkan başkanlık anlamına gelir. Bir projede, bir işte, bir grupta başkanlık yapabilir yöneticilik yapabilirsiniz.

Kişi liderlik vasıflarına nail olur. Yakınındaki birine yardım edebilir ona yol gösterebilir. Kişinin güçlü birinden yardım alacağına ya da güçlü birinden yardım alarak başka birine yardım edeceğinize işaret eder. Elinizde bulundurduğunuz güç ve yetkinin azaldığı olarak yorumlanır.

Rüyada Ayışığı Görmek

Bolluğun ve bereketin işaretidir. Evinize bolluk ve bereketin geleceğini gösterir. Büyük bir devlet işiyle uğraşacağınız anlamına gelir. Devletle olan işleriniz hayırlı olacaktır. Aynı zamanda birçok farklı iş olanağına işaret eder. Ayrıca kişi, kendisinden güçlü ve yetkili bir kişiden destek alarak yükselebilir. Kişinin tamamlanmasını beklediği bazı hayalleri var demektir. Aynı zamanda bu, bir devlet dairesinde başlayacağınız güzel bir işe delalet edebilir.

Makam, yetki anlamındadır. Çalıştığınız işte makam atlayabilirsiniz ya da patronunuzdan maddi olarak destek alabilirsiniz. Çok güzel makamlara ulaşılacağı ve büyük işlere adım atılacağı anlamına gelir.

Rüyada İki Tane Ay Görmek

Rüyada iki tane ay görmek, devlet adamı ile tabir edilir. Devlet kapısında olan işleri kolaylıkla hallolacak demektir. Bu açıdan kişinin içi rahat etmelidir. Çıkabilecek ufak tefek aksilikler işin gidişatını bozamayacaktır yalnız süreç biraz uzayabilir bu noktada da sabırlı olmak gerekir. Elinde tutuyorsa yükseleceği mertebe kendi mertebesi olacaktır. Bu anlamda güçlü bir memuriyet sahibi olabilir ya da işinde güçlü bir pozisyona yükselebilir.

Rüya sahibi hükumet adamıyla kavga edecek ya da adaletle başı derde girecek demektir. Bu durumda da birileriyle mahkemelik olabilir ve yüklü bir bedel ödeyebilir. Eğer biri parçalanıyorsa bu da bir devlet büyüğünün vefat haberinin alınacağına işaret eder. Rüyaya göre bu devlet büyüğü beklenmedik bir anda aniden kaybedilir. Bu yüzden ölüm sebebi bir kaza olabilir.

Rüyada Hilal ve Ay Görmek

Devlet sektöründe yeni açılan bir alanda işe girme hakkı kazanacak demektir. Bu aynı zamanda kişinin yükselmesini sağlayacak kısmetli bir iştir. Bu yüzden kişi işine dört elle sarılmalı ve başarı için azimle çalışmalıdır.

Hanene sürekli gelen, dedikodu yapmayı seven, kötü niyetli kısa boylu, kumral bir kadın var. Bu kadına fazlasıyla dikkat etmelisin, kendin hakkında herhangi bir bilgiyi onunla paylaşman sana zarar verebilir. Önünde sana her şeyi unutturacak büyük bir kalp var. Ancak insanlara duygularını kapatman, seni mutlu edecek olan bu kişiyi kaçırmana sebep olacak.

Rüyada ay görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status