Rüyada Avuç İçi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada avuç içi görmek, bir büyüğünüz tarafından miras kalacağı ve elinize para geçeceği şeklinde yorumlanabilir.

Bu rüya ile birlikte daraldığınız konularda ferahlığa ulaşacaksınız. Şan, şöhret, şansın açılması şeklinde yorumlamak mümkündür. İçinde yara görmek bolluk ve bereket döneminin başlayacağının habercisidir.

Öpmek ise evliliğe yorulabilir. Bir ortamda tanıdık vasıtasıyla tanışacağınız bu kişi sizin bahtınızdır. Ancak bu kişiyle çok zorluklar atlatacaksınız, çok sıkıntı ve üzüntü yaşayacaksınız demek mümkündür.

Rüyada Parayla Dolu Avuç Görmek

Kişinin işleri tamamen ters gitmeye başlayacaktır. Deyim yerindeyse iki yakası bir araya gelmeyecek demektir. Bu nedenle adımlarını atarken mutlaka bir kaç kere düşünmelidir. İçine isim yazdığını gören kişi oldukça zor durumda kalacak ve bu düşüşüyle insanların konuştuğu kişiye dönüşecektir.

Rüya sahibi kendi kendine yaptığı kuruntular ve tavırlar ile çevresinde en değer verdiği kişileri kendinden uzaklaştıracaktır. Yalnızlığa düşecek ve bunalımın kıyısına gelecektir. Yaptıklarından fazlasıyla pişmanlık duyacak ancak yaptığı hiç bir şeyin geri dönüşü olmayacaktır. Bu dönemden sonra adımlarını her zaman bilerek ve sağlam atmak zorunda olduğunu fark edecektir. Bir aile büyüğünün hastalığını haber alabilir ve çok fazla üzülebilir.

Yakın zamanda gideceğin bir yol görünüyor. Sanırım bu yol iş için gideceğin bir yolculuk olacak. Bu iş toplantısında farklı yerlerden gelen pek çok kişiyle tanışacaksın. Ancak aralarından bir bayan seni fazlasıyla etkileyecek gibi duruyor. İlk zamanlarda ondan o kadar çok etkileneceksin ki senin için doğru kişi olmadığının ancak farkına varacaksın.

Rüyada avuç içi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status