Rüyada Atmaca Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada atmaca görmek, kişinin cahil olduğunu ama aynı zamanda zalim olduğunu gösterir.

Bu kişi, hem cahil hem zalim olduğu için etrafına zararı dokunan ve zulüm eden biridir. Bir hırsızı ya da kötü birini yakalar. Kişinin eline konduysa, bu kişinin birine zalimlik yapacağına işaret eder. Bu kişinin uğraştığı insanlar güçsüz ve zavallı insanlardır. Aynı zamanda düşmanlara karşı üstünlük sağlandığına işaret eder. Bu üstünlük çoğunlukla hile ve zorbalıkla sağlanır.

Rüyada Atmaca Yakalamak

Rüyada atmaca yakalamak, kötü bir devlet adamına işaret eder. Bu devlet adamı insanların sırtından geçinir, rızklarını keser ve yaşamlarınız zorlaştırır. Zorbalıkla kabul ettirdiği kuralları ile insanları yaşamaya zorlar, ses çıkarmak ve hakkını aramak isteyen herkesi ortadan kaldırır. Bu kişi acımasız olduğu kadar da günahkardır ve diktatör yapısını kabul etmez.

Kendisine kimse baş kaldıramaz ve karşı çıkamaz. Tek doğru ve haklı olanın kendisi olduğunu düşünür, elde ettiği bütün kazancı başkasının sırtından elde eder. Hüküm sürdüğü milletin yaşam koşullarını da zorlaştırmış olur

Hayatının altüst olacağı bir döneme giriyorsun. Hem iş, hem aşk, hem ev hayatın sıkıntılı bir döneme giriyor.İş hayatında yaşayacağın bazı tartışmalar yüzünden işten ayrılmak zorunda kalacaksın.Farklı bir şehirden alacağın iş teklifi seni bir nebze mutlu etse de bu durum nişanlının çok hoşuna gitmeyecek. Bu iş, ayrılıkla sonuçlanacak bir tartışmaya neden olacak.

Rüyada atmaca görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status