Rüyada Ateş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ateş görmek, iki şekilde yorumlanabilir. Biri zararlı biri faydalı olarak ifade edilir. Kızıllıklar içinde görülür ve kişinin günahlarıyla vicdan azaplarını temsil eder.

Kişinin yaşamında o güne kadar işlemiş olduğu günahlar, yaptığı yanlışlar ve insanlara verdiği zararlar bu şekilde karşısına çıkar. Bu yüzden kişinin vicdanını temizleyebilmesi için düzeltebildiği hatalarını düzeltebilmesi gerekir ve kırdığı insanların gönlünü alması gerekir. Bunu yapmaması halinde vicdan azabı ve sıkıntıyla hayatını sürdürecek iş ve aile hayatında mutlu olamayacak ve verim alamayacaktır. Hayatınızı baştan başa değiştirecek bir olaya dalalettir.

Sıkıntıları katlanacak ve bunalım kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden derhal hatalarını telafi etmeye başlamalı ve geri dönüşüm alana kadar buna devam etmelidir. Daha çok bir ışık huzmesi şeklinde görülüyorsa, bu da kişinin iç huzurunu temsil eder. Aydınlık şekilde gören kişi hayatında çok huzurlu ve mutlu olacağı adımlar atar.

Gerek iş yaşamı, gerek aile yaşamı her zaman çok olumlu ve çok yolunda gitmektedir . Çevresindeki herkes tarafından sevilmekte herkesin hayır duasını ve taktirini kazanmaktadır. Bu yüzden hayatından sağlık ve bereket eksik olmaz.

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüya sahibinin çok zorlu, sıkıntılı ve stresli bir dönemden geçtiğini işaret eder. Maddi olarak yaşanan sıkıntıların yanında ailevi ve manevi sıkıntılar da baş gösterir ve kişi ruhsal bunalımın kapı eşiğine gelmiştir şeklinde yorumlanabilir. Ancak her gecenin bir sabahı vardır. Kişinin kendini bu sıkıntılara kaptırmak yerine savaşmak ve başarmak zorunda olduğunu da ifade eden bir rüyadır. 

Özel hayatında çok güvendiği bir kişiden kazık yediğini öğrenecek ve hayatının şokunu yaşayacaktır. Maddi durumunu simgeler. Rüya sahibi ödemekte zorluk çekeceğini düşünmeden bir borcun altına girecek ve inişe geçen iş hayatı nedeniyle bu borcu ödeyemeyerek zor günler geçirecektir.

Çok harlı ve göz alıcı bir şekilde yanıyorsa bu durum rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ateşle oynadığını ifade eder. Gizli ve el altından yapılan işler ile helal olmayan kazanç elde ettiğini yorumlamak mümkündür.

Rüya sahibi bu durumla ilgili vicdanen rahat değil anlamını içerir. Bu kişinin öbür dünyada cehenneme gitmemesi için tövbe etmesi ve imana yönelmesi gerekir şeklinde yorumlanır. Söndürmeye çalışan ve bunda zorlanan kişi hayatında iniş çıkışlı bir döneme girecek demektir. Gerekli gereksiz her şeye konuşan bir kadının varlığını işaret eder.

Rüyada Ateş Yakmak

Kişinin başarılara ulaşacağına işaret eder. Güç gösterisi ve başarı simgesidir bu anlamda kişi hayatında çok başarılı bir döneme girecek demektir. Bu başarılar sürekli olacak ve uzun süre devam edecek başarılarınız birbirini takip edecek demektir. Önemli ve güzel şeyler yapıp, yaptığınız işler sayesinde ilgi göreceğiniz ve çevrenizdeki insanlar tarafından sevileceğiniz anlamına gelir. Kişinin gücünün artacağına, mevki ve ünvan sahibi olacağına işaret eder.

Hesap etmeden atacağınız bir adım sonucunda zarara uğrayacağınız anlamına gelir. Bu durum huzurunuzun kaçmasına ve canınızın sıkılmasına sebep olabilir. Bu yüzden kötü günler geçirip işlerinizin bozulması mümkün olabilir. Aile bireyleriniz tarafından takdir edilecek ve destek göreceksiniz demektir.

Sizin için mutluluk verici haberler alacağınıza ve bu mutluluğunuzun uzun ömürlü olacağına işaret eder. Bu mutluluk hayatınızda olacak gelişmeleri ve yaşayacağınız tecrübelerin geri kalanını da olumlu anlamda etkileyecektir. Bu yüzden olumlu gelişmeleri gönül rahatlığı ile hayatınıza alabilirsiniz.

Rüyada ateş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status