Rüyada Atanmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada atanmak, iyi değildir. Beklentilerin olduğu bir dönemde çekilen sıkıntılara işarettir.

Bu rüyayı özellikle beklediği bir iş ya da işle ilgili bir sınav sonucu bekleyen insanlar, bu sonucu bekledikleri sıkıntılı dönemlerde böyle rüyalar görmeleri mümkündür. Bu gibi durumlarda insanlar çaresiz hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyanın sahibi, altından kalkamayacağı kadar büyük bir yükün altına girer. Gelir gider dengelerini sağlayamaz, bu durum kendisini hayli zorlayacaktır. Bazı rüya yorumcularına göre ise fevkalade işler başarmak demektir.

Hesapsız kitapsız davranışlarda bulunup kendiniz ve ailenizi maddi anlamda zora sokacağınızı gösterir. Bu yüzden çekilecek sıkıntılar ve üzüntüler hastalıklara da sebep olabilir. Böyle bir durumda öncelikle maddi ve manevi tedbirler almalı sonrasında da sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada Memur Olmak

Altından kalkamayacağı kadar büyük bir yükün altına girmiş demektir. Rüya sahibinin bu durumun içinden sıyrılamayacağı ve bu dönemi aşması için uzun zamana ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Bu rüyaya göre bu kişinin bu dönemi aşmadan huzura eremeyeceği şeklinde yorumlanır. Bir diğer anlamı ile iki iş arasında kalıp seçim yapmakta zorlanmaya işarettir.

İş veya eğitim hayatınla ilgili pek yakında güzel haberler alabilirsin. Hayatında huzurlu, mutlu, keyifli ve rahat günler seni bekliyor. Arkadaşlarından birinin sağlık sorunu biraz canını sıkacağa benziyor. Aile büyüklerinden birinin bir yatırım planı var gibi, sana maddi açıdan destek sağlayabilir. Dış görünümün ile ilgili değişiklik yapmak için spora başlayabilirsin.

Rüyada atanmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status