Rüyada At Pisliği Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada at pisliği görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntısından kurtulup çok zengin olacağına işaret eder.

Yaşadığı üzüntülerden sıkıntılardan ve stresli günlerden kurtulup, çok mutlu olacağına ve bundan sonra yaşamının refah bir şekilde ve huzurlu olarak yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin eğer bir rahatsızlığı var ise rahatsızlığına şifa bulacağına işaret eder.

Rüya sahibinin işi için çok çalıştığına ve çok emek harcadığına yorumlanır. Kişinin çok çalışmasının ve emeklerinin karşılığını alacağına ve terfi edeceğinden dolayı kazancının artmasına işaret eder.

Rüyada At Pisliğine Basmak

Rüyada at pisliğine basmak, çok sevdiği bir patronunun olduğuna, iş yerinde çok sevildiğine ve iş ilişkilerinin iyi olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı bir işten dolayı pişmanlık duyarken aslında doğru bir iş yaptığı ortaya çıkacaktır.

Eğer rüyayı gören kişi bir iş sahibi ise yeni ortaklıklar kuracağına işlerinin büyüyeceğine işaret eder. Çalışan sayısının artmasına ve maddi kazancının çoğalmasına yorumlanır. Aynı zamanda ile de bulan yaşlı bir büyük akrabanın eve gelmesine işaret eder. Bu büyük ile alınan hayır duasına yorumlanır. Evin bereketinin artacağına ve kazançların daha da arttığına evde olan ihtiyaçların hiç azalmamasına işaret eder.

Hayatındaki kişiyle artık hayatınızı birleştirmeyi istiyorsunuz. Yapacağınız sade düğün töreni için ufaktan hazırlıklara başlamış gibisiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız bu hazırlıklar için dört elle yardıma girişmiş gibi görünüyorlar. Sanki sizden daha mutlu ve heyecanlı halleri var gibi gözüküyor. Düğün sonrası balayı için gideceğiniz yerde çok güzel, keyifli ve heyecanlı zamanlarınız olacak.

Rüyada at pisliği görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status