Rüyada Asma Kilit Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asma kilit görmek, genel anlamda emniyet demektir. Rüyasında giren kişi kendini emniyetli ve güvende hissettiği zaman bu rüyayı görür.

Kontrolün kendisinde olduğuna işarettir. Eğer bu kilidi bir anahtarla açarsa devlet dairesinde halletmesi gereken bir işin hemen gerçekleşeceğine işaret eder. Bu bir sınav ya da işle alakalı bir terfi olabilir. Sonuçta rüyayı gören kişinin yükselmesi söz konusu olacaktır. Kişinin ümidini temsil eder. Kişi, olmasını umut ettiği bir işin peşindedir ve olması için çaba sarf eder.  Kilit açık ise sevince, kapalı ise ufak sorunlara işaret eder.

Rüyada Asma Kilit Açmak

Umutları gerçek olacak ve olmasını beklediği iş kısa sürede gerçekleşecektir. Kilidi kişinin kendisi dışında birisi açıyorsa bu beklediğinin olması için birinin yardımına ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Kilidi açan kişi güçlü bir insandır ve işinin olmasını bekleyen rüya sahibine yardımcı olacaktır.

Kilidi kendisi açan kişi hedeflerine kendi çabalarıyla ulaşacak demektir. Bu kişi zaman içinde çabaları ile hedeflediği her şeye ulaşacak ve başarılarını kendi kendine elde edecektir. Sır küpü bir dosta dalalettir.

Hanenizde yakın zamanda yemekli misafir ağırlayacaksınız ve bu misafirlerden müjdeli bir haber alacaksınız. Elinize toplu bir para geçecek gibi gözüküyor. Bu para emeklilik parası veya birinden kalacak bir miras olabilir. Bu parayı yakın zamanda bir ev veya mülk alımı olarak değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. Hanenizde bolluk, bereket, ferah, mutluluk ve rahatlık görünüyor.

Rüyada asma kilit görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status