Rüyada Aslan Öldürmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada aslan öldürmek, rüya sahibinin çok güçlü ve kudretli bir düşmanı olduğuna ve bu düşmanını yeneceğine, etrafından uzaklaştıracağına işaret etmektedir.

Rüya sahibinin gizli düşmanları olduğunun göstergesidir. Aynı zamanda güçlü ve mevki sahibi arkadaşları olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşlarından fayda göreceğine ve hatta onlardan daha da güçlü, kuvvetli olacağına işaret eder.

Rüyada Aslan Kovalamak

Rüyada aslan kovalamak, bazen çok büyük bir üzüntüye çekilecek olan kısa süreli hastalığa, ailede söz sahibi güçlü büyüklerden birinin ölümüne işaret edebilir. Rüya sahibinin büyük korkuları olduğuna yorumlanır.

Eğer rüya sahibinin iş ve aile hayatında büyük sorumlukları var ise bu sorumlulukların altından kalkamayacağını hissetmesine yorumlanır. Kişinin babası ile yaşayacağı büyük sorunlara da işaret eder.

Rüya sahibi eğer babasının onay vermediği işler yapıyor ise bunların açığa çıkacağına ve babası ile olumsuz bir süreç yaşayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi adaletsiz ve haksızlığa uğradığı bir durumun içinde ise bu durumdan kolaylıkla sıyrılıp kendisini temize çıkaracaktır. Ayrıca güçlü, adaletli ve istediği gibi bir yaşam sürmesine işaret eder.

Yıllardır süren aile ve iş meseleleri ile kafan öylesine meşgul olmuş ki, epeydir kendine zaman ayırmadığının şimdilerde farkına varıyor gibisin. Bu tantanadan uzaklaşıp, birkaç gün kafa dinlemek niyetindesin. Bu sürpriz tatil planı eşini de çok sevindirecek ve bu size ilaç gibi gelecek. Çünkü eşinin de böyle bir sakinliğe ihtiyacı var gibi görünüyor. Üstelik seninle baş başa kalmayı da özlemiş gibi…

Rüyada aslan öldürmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status