Aslan Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aylık aslan burcu yorumunuzda bu ay, hayatınızda meydana gelen değişikliklerin karmaşıklığı nedeniyle daha fazla stres yaşayacaksınız. Birkaç alanda eşzamanlı olarak gelişebilirler: kişisel olarak, iş yerinde, genel görünümlerinizde ve daha fazlası. Zor bir zamanla karşı karşıyasınız (esas olarak duygusal ve zihinsel olarak), ancak gelişimin bir aşamasından yepyeni bir döngüye geçme fırsatları olabilir.

Aşk hayatınız (özellikle partnerinizle yaşıyorsanız), ilişkinizi güçlendirecek veya ilişkinizdeki büyük çatlakları gösterecek bazı duygusal denemelere tabi tutulacaktır. Sizin gibi bir ateş işareti altında doğan bir partnerle ilişkiler özellikle öngörülemeyen veya dramatik olabilir.

Temmuz ayında, akraba çevrenizden bir kişinin hayatında bir yaşam draması ile yükümlü olabilirsiniz. Bu ay erkeklerle mali ilişkilerden kaçının veya bunu yaparsanız, herhangi bir işlem veya belgeyi yakından takip edin.

2020 yılının Temmuz ayında önemli bir karar verilecek veya mesleki gelişim için yeni bir fırsat ortaya çıkacak. Birçoğunun bazı belgeleri, sözleşmeleri ve daha fazlasını halletmek için çeşitli kurumlarla temasları olacaktır.

Spiritüel olarak, Temmuz, ahlaki değerlerinize ve önceliklerinize deneme sunar. Bir anlaşmazlık veya çatışmada, birçok gerçek veya paylaşılmamış şeyler ortaya çıkacaktır. Bu ay yaptığınız işlem, söz veya kararlarınız hakkında çok dikkatli düşünün.

Temmuz ayında, parayla veya muhtemelen bir erkekle alacağınız bir tekliften memnun olabilirsiniz. Temmuz, bu burç işaretinin genç temsilcileri için izlemeleri gereken yeni gelişim yollarıyla ilgili endişeler getiriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status