Aslan Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık aslan burcu yorumunuzda bu ay  planlarınızda aksamalar olabilir ve ekstra sorumluluklar çıkabilir. Bazı görevlerinize daha fazla odaklanmanız gerekebilir. Ancak imkanlarınız da artmaya başlayacak. Bu ay boyunca, masraflar ve bütçenize özel bir odaklanma olacak. Bu ay 2 Mart tarihinde meydana gelecek olan dolunay evin parasını, öz değerini, aile, konuşma ve maddi varlıkları tetikleyecek. Yani evren, finansmanınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu ay büyük projelere başlamak için harika bir zaman değil. Lütfen onlarla ilgili biraz araştırma yapmaya çalışın. Yeni başlangıçlar için her şeyden emin olmaya gayret edin ve aceleci olmayın. Dolunay mükemmelliği gösterir, bu yüzden lütfen yaptığınız işi bitirmeye çalışın. Devamlı olarak yeni projeler arıyorsunuz. Lütfen ortak girişimleriniz konusunda da dikkatli olun. Elinizdeki işleri yarım bırakmama özen gösterin.
İş hayatında riskler almaktan kaçının.

Ortaklık alanınız da bu ay canlı olacaktır. Ortaklıklar ve mali konularla ilgili çok tartışmalar olacak. İlişkilerinizde gerçekçi olmanız gerekebilir, kişisel yaşam ve iş hayatınızdaki kişilerle bir takım gerginlik olabilir. Yeni ortak projeler ortaya çıkabilir. Bu ay mali anlaşmazlıklarınızı çözmek için de zamana ihtiyacınız olacak.

Merkür ve Venüs yabancı seyahatler, dış ilişkiler, yüksek öğrenim, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe alanını ayın son haftasına kadar etkileyecek. Daha sonra, yabancı seyahat ve yabancı işbirliğine ilişkin planlarda yoğunlaşacaksınız. Çok fazla manevi iş olacak. Yazarlar ve yayıncılar ile yakından çalışacaksınız. Bu yeni becerileri de öğrenmek için iyi bir zamandır. İletişim yönünüz bir hayli yüksek olacak. Kariyer ile ilgili eğitim de ortaya çıkabilir.

Aslan burcu aşk hayatında bu ay sevdiğiniz insanın size destek vererek yanınızda olmasına ihtiyacınız olacak. Ancak ilgisizlik yüzünden tartışmalar çıkabilir. Belki sevdiğiniz insan ile ortak bir seyahat hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatlarında platonik olabilirler, henüz bir ilişkiye hazır hissetmeyebilirsiniz. Sosyal hayatınızda ise bu ay dostlarınızın fikir ve desteklerine ihtiyacınız olabilir ve onlar sayesinde yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Merkür bu ayın son haftasından itibaren yavaşlama moduna geçecek. Bu yavaşlama modu iletişim, seyahat ve teknoloji ile ilgili konularda biraz karışıklığa neden olacaktır. Dolayısıyla, Mart ayının son haftasından itibaren iletişim ve yabancı seyahatler ile ilgili planlarla dikkatli olmalısınız. Lütfen elektronik cihazlarınıza da dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status