Aslan Burcu Haftalık Yorumu 5 Mart 2018 – 11 Mart 2018

Haftalık aslan burcu yorumunda bu hafta aile içi meseleler canınızı sıkabilir ve bir an önce aile içi sorunları çözmeyi umut edebilirsiniz. Ev içi eksikleri de giderecek, alınması gereken eşyalar alınabilir veya tamir işleri de bu hafta tamamlanabilir. Aile içerisinde anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle bazı şeyleri alttan alarak uzlaşma sağlamanız olasıdır. Ancak sizin bir şeylerden ödün vermeniz gerekiyor. Belki eşiniz sizi bir konuda suçlayabilir. İş hayatında ise aklınıza gelecek yeni fikirler sizi heyecanlandırabilir. Belki bir gelişme sayesinde mutlu olabilirsiniz. Kariyerinize yönelik iyi haberler alınabilir.

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, sosyal hayatınızda aktif olabilirsiniz. Yeni yerlere gidebilir veya yeni fikirlerinize veya projelerinize ilginiz artabilir. Yeni tanışacağınız insanlardan iltifat duyma olasılığı yüksektir. Sizin başarılarınız ve karakteriniz başkalarının dikkatini çekebilir. Karşı cins üzerinde de etki bırakacaksınız.

Yeni etkinlikler, duygular ve ilişkiler yaşamaya eşsiz fırsatlar sunulacak. Bu hafta cesur bir enerji patlaması ile sıfırdan yeni projelere başlamak için iyi bir zamandır. Savaş ruhunuzun ve adrenalininin solmasına rağmen, bu inisiyatifin artık gerekli olmadığı yeni projeler alabilirsiniz. Fiziksel cazibeniz de bu hafta artacak.

Perşembe gününden Pazar gününe kadar Jüpiter akrep burcunda gerilemesi ile birlikte gergin olabilirsiniz. Bu, kişisel değer sisteminizi ve ahlakınızı ve fiziksel sağlığınızı nasıl etkilediğini düşünmenin zamanı geldiği anlamına geliyor. Sağlıklı seçimler yapmaya ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya özen gösterin.

Şimdi detoks yapmaya başlamanın zamanı geldi. Vücudunu ve ruhunu arındırmanın zamanı geldi. Yeni bir egzersiz rejimine veya diyet yapmaya başlamakta zorluk çekiyorsanız, denemeye devam edin ve vazgeçmeyin. Jüpiter, bu yıl 10 Temmuz’a kadar gerileyerek hayatınızın bu alanını iyileştirmek için bol bol zaman ve fırsatlar verecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status