Aslan Burcu Haftalık Yorumu 31 Ağustos 2020 – 06 Eylül 2020

Haftalık aslan burcu yorumunda bu hafta, en az bir önemli sorunu daha çözme hırsına sahip olacaksın. Tek bir yönde enerji ve kaynak yatırımı yapmanın, büyük ölçüde arzu ettiğiniz başarıya ulaşmayı garanti ettiğinin farkındasınız.

Hafta boyunca, yakın arkadaşınızın veya tanıdıklarınızın hayatındaki parayla ilgili çeşitli önemli olaylar hakkında haberler alacaksınız.

Bu hafta boyunca, yakın ve uzak, farklı milletlerden veya dinlerden insanlarla yeni ve ilginç ilişkiler kuracaksınız. Bazıları ile faydalı veya ilginç bilgi alışverişinde bulunacaksınız; diğerleri ile son toplantılarınız olacak.

Bu hafta boş zamanlarınızın çoğunu ortak ilgi alanlarınız veya faaliyetleriniz olan insanlarla geçirmekten keyif alacaksınız.

Aslan Haftalık Burç 31 Ağustos – 6 Eylül 2020

Hafta boyunca bazı önemli görevleri tamamlamanız için gereken kısa süre nedeniyle stres altında olacaksınız. Genel olarak, yine de, bu hafta geleceğiniz için bir hareket zamanı. Hafta, son birkaç hafta ve aylarda yapılan eylemlere ve çalışmalara dayanan başarılı kariyer veya iş sonuçlarıyla birçok kişiyi memnun edecek.

Bu hafta eski sağlık sorunları size kendinizi hatırlatabilir. Sevilen birinin sağlığının gelişimini izlemek de mümkündür.

Aslan erkekleri, bu eşyayla ilgili hatıralarınız ne olursa olsun, kırık ekipmanı, bir aleti veya aleti atmak zorunda kalacak.

Aslan kadınları hayatlarında bir değişiklik düşünecekler. Duygusal olarak buna hazır olacaksınız, ancak zihinsel olarak ve pratik bir bakış açısıyla, hala bazı şüpheleriniz var.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status