Aslan Burcu Haftalık Yorumu 27 Kasım – 3 Aralık 2017

Haftalık aslan burcu yorumunda bu hafta kişisel gelişimiz ile ilgili araştırmalar yaparak haftaya başlayabilirsiniz. Bu hafta başında yeni bir şeyler öğrenmek ve tavsiyeler almaya açık olacaksınız. Bazı konularda uzmanlaşmak isteyebilirsiniz. Hafta içi ise daha geri planda kalmak, sadece sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Ekstra enerji veren işleri erteleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise hayatınızda nelerin yolunda gitmediğini gözden geçirerek, yeni kararlar alabilir ve bazı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Salı günü ve haftanın geri kalanında bazı fikirler üzerine fazlası ile düşünebilir, konsantrasyon gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Bu süreçte yalnız kalmak iyi gelebilir. Ancak çalışma hayatında çalışma arkadaşlarınıza karşı sabırlı olmanızda fayda var. İş ortamında her türlü gerginlikten uzak durun. Bununla birlikte, uzun vadeli planlarınız hakkında düşünerek, hayatınıza yeni bir yön vermek isteyebilirsiniz. Bu ay değişim başlıyor olacak.

Perşembe ve Cuma günleri aşk hayatında güzel haberler gelebilir. Partneriniz sizinle önemli bir konu hakkında konuşabilir veya ciddi meseleleri masaya yatırabilirsiniz. İlişkiniz ile ilgili artık yolunda gitmeyen şeyleri tartışarak uzlaşmak isteyeceksiniz.

Pazar günü, 3 Aralık 2017 tarihinde meydana gelen dolunay aslan burcu olan kişilere dostça bir bakış açısı kazandırır. Böylece bazı olaylara karşı ekstra duyarlı hissedebilirsiniz. Duygusal ve sezgisel yönden çok daha güçlü olacaksınız. Küslükler sona erebilir ve iç huzurunuz artabilir. Ancak enerjinizi düşüren ve size negatif enerji veren olay ve kişilerden kendinizi uzak tutmanızda fayda olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status