Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Kasım 2020 – 6 Aralık 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşayacağınız bazı sürprizler seyahatle veya uzaktan insanlarla ilgili olacak. Bunun size neşe mi yoksa stres mi getireceğini tahmin etmek zordur, ancak bu olaylar kesinlikle bazı planlarınızda değişiklikler getirir.

Bu hafta seyahat edecek olanlarınız için uyarı, ister kendi arabanızı ister başka bir ulaşım modunu kullanın, dikkatli olmanızdır.

Hafta boyunca, günlük görevlerinizin ve taahhütlerinizin yerine getirilmesinde daha büyük bir güvensizlik veya istikrarsızlık yaşayacaksınız.

Bu yedi gün boyunca başardığınız her şey yavaş ve başarılması daha zor olacak.

Bu yedi gün boyunca başarınız, sabrınıza ve uzlaşma yeteneğinize bağlı olacaktır.

Hafta boyunca, meslektaşlarınızdan veya ortaklarınızdan oluşan çevrenizden kişilerle olumlu bir ilişki geliştirme fırsatınız olacak. Çok daha fazla sohbetleriniz olacak, yakın ve uzak arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan daha fazla mesaj veya mektup alacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aralık Yorumu

30 Kasım – 6 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca yapacağınız yeni tanıdıklar, geleceğiniz için size yeni fikirler ve iyimserlik getirecektir.

Bu hafta boyunca, koşullar bu tür eylemler için uygun olacağından, sizin için önemli aile meselelerini planlayın ve uygulayın.

Aslan kadınları, meşgul oldukları iş veya faaliyette daha fazla görev ve sorumluluğa sahip olacak. Bu, kendi işinizle veya sanatsal faaliyetinizle ilgili yeni etkinlikler için iyi bir zaman olacaktır. İnovasyon, onu kullanacaklar için artı olacaktır.

Erkekler, bir arkadaşla olan karmaşık ilişkinin nedeninin yanı sıra, romantik veya arkadaşça bir ilişkide yaşadığınız sıkıntıların nedenini arayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status