Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli maddi veya mülk niteliği durumlarıyla ilgili bazı ön planlar yapacaksınız. Bu haftaki gelişimleri, önümüzdeki yılın ilk birkaç ayında dikkatinizi çekecek. Bu hafta boyunca, işyerinde meslektaşlarınız, müşterileriniz veya bir işverenle ilişkileriniz daha belirsiz veya sorunlu olacaktır. Tatillerde yaşanan gerginliğin ilişkinizi biraz etkilemesi mümkündür. Zaman zaman mesleki görevlerinizi yerine getirmeyi daha zor bulabilir ya da çeşitli engel ve zorluklarla daha sık karşılaşabilirsiniz.

Hafta boyunca eski meslektaşlarınızla veya sınıf arkadaşlarınızla gerçek hayatta veya Facebook, LinkedIn, Instagram ve diğerleri gibi sosyal ağlar aracılığıyla tanışabilirsiniz. Onlar aracılığıyla ortak tanıdıklarınız için ilginç haberler öğrenebilirsiniz.

Anne, büyükanne, kız kardeş ve diğerleri gibi ailedeki bir kadınla olan ilişkiniz, karamsar ruh halleri veya şu anda sizin için öncelikli olan şeyleri anlama konusundaki isteksizliği nedeniyle hassas olacaktır. Genel olarak, aranızdaki farklılıklar, nesiller arasındaki farklılıklardan ve hayattaki şeyleri kabul etme şeklinizden kaynaklanacaktır.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2021 Yorumu

Aslan Haftalık Burç 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021

Toplanacak fırsatlarınız olacak, hoş duygular yaşayabileceksiniz, ancak en önemlisi eğlencenizde makul olacak ve her türlü kazaya karşı dikkatli olun.

Aslan kadınları yakın ve uzaktaki arkadaşlardan mektupların, telefon görüşmelerinin veya mesajların tadını çıkaracaklar.

Erkekler değişmek isteyecek, ancak bunun için daha iyi bir zaman beklemeleri gerekecek. Şimdilik bilgi biriktirin,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status