Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Nisan 2021 – 2 Mayıs 2021)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde bir sorunu veya durumu çözmenize yardımcı olacak daha iyi gelir veya ailenizden önemli haberler bekleyeceğiniz bir hafta var. Aile ihtiyaçları için beklenmeyen harcamalar hariç tutulmaz.

Bu, romantik geziler ve deneyimler, sanal romantik yazışmalar ve çevrimiçi sohbetlerin geliştirilmesi için hayırlı bir hafta olacak.

Hafta boyunca, eşiniz nedeniyle ikamet değişikliğiyle ilgili bir karar vermek için uygun bir zamanınız olacaktır (benzer durumda olanlarınız için).

Bu hafta, evinizi veya ailenizi ilgilendiren haberleri yakından takip edin. Başak, Oğlak burcu veya Boğa burcunda doğan insanlardan gelebilir veya ailenizden bu tür insanları ilgilendirebilir.

Terazi, Kova veya İkizler burçlarındaki insanlarla sorun, aile ilişkilerinizle veya zaten hoş olmayan olaylarla ilgili olabilir.

Leo erkek ve kızları, yakın ve uzaktaki arkadaşlarıyla iletişim kurarak eğlenecek ve boşalacaklar. Anne babanız veya kardeşlerinizle paylaşmakta zorlanacağınız şeyleri paylaşmayı çok seveceksiniz.

Erkeklerin hafta için çok cesur, rasyonel ve gerçekçi olarak ulaşılabilir planları olacak. Yeterince irade kullanın ve zevk alacağınız bir şeye sahip olacaksınız.

Kadınlar ayrıca arkadaşları veya akrabaları ile daha fazla iletişim kurmak isteyeceklerdir. Çeşitli aile olaylarıyla ilgili tartışmak için yeterli konuya sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status