Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Mart 2021 – 28 Mart 2021)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta hassas bir sohbete veya ev içi veya finansal nitelikteki diğer karmaşık taahhütlere sahip olacaksınız.

Çoğu durumda, bu hafta para alma işlemine çeşitli engeller, gecikmeler veya diğer beklenmedik durumlar eşlik edecektir.

Bu yedi gün boyunca hayatında şu anda çok zor bir dönemden geçen biriyle konuşmak veya tanışmak zorunda kalacaksınız. Bu ciddi bir sağlık sorunu, iş kaybı, maddi zorluklar vb. İle ilgili olabilir.

Bu hafta boyunca sosyal hayatınıza arkadaşlarınız, komşularınız veya destekçilerinizle ilgili çeşitli yanlış anlamalar veya hayal kırıklıkları eşlik edecek.

Hafta, özellikle akrabalarınız veya arkadaşlarınız olan diğer insanlarla tanışmanız gerekiyorsa, seyahat için elverişli olacaktır.

Romantik karşılaşmalar ve aşk deneyimleriyle ilgili seyahatler de olumlu bir gelişmeye sahip olacaktır.

Hafta boyunca, sizden para isteyen veya bekleyen kişilerle ilgili mali konularda dikkatli olun.

Aslan kadınları evli olsun ya da olmasın hayatlarında daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacak. Hayatınızda dikkatinizi çeken ve sizi bazı depresif durumlardan kurtaran bazı hedeflere sahip olmak isteyeceksiniz. Bu günlerde Balık burcunda, Yengeç burcunda veya Akrep burcunda doğan insanlarla iyi iletişim kuracaksınız.

Erkekler evlerinde küçük onarımlara odaklanacaklar. Evinizin veya iş yerinizin rahatlığı ile ilgili satın almalara karar verebilirsiniz. Diğer erkeklerle olan ilişkiniz, sizi birbirine bağlayan ana hedefe odaklanan çok fazla duygu olmadan önemli olacaktır: aile, iş, iş, sosyal proje, siyasi yaşam ve daha fazlası.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status