Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, aşk ilişkinizin gelişmesi için ve her şeyden önce zaten kurulmuş ilişkilerdeki yanlış anlamaları ve sorunları gidermek için uygun bir haftanız var. İlişkinizde, bu dönemde yalnızca size zarar verecek dış müdahalelere izin vermeyin.

Evlilik ve aile ilişkilerinizde hoş olayları ve haberleri bir araya getirme veya deneyimleme fırsatlarınız olacaktır.

Hafta boyunca bir nişan veya düğünle ilgili haberler sizi şaşırtabilir. Bir akrabanın kişisel başarısı, heyecan ve daha sık telefon görüşmeleri için de bir neden olabilir.

Hafta boyunca akrabanız, arkadaşlarınız, komşularınız ve daha fazlası olabilecek kadınlarla daha fazla temasınız olacak. Bunlar aracılığıyla, vakalarınız için yararlı bilgiler veya özel yardım alacaksınız.

12 – 18 Ekim Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta boyunca ek işle (angajman) ilgili bir telefon görüşmesi yapacaksınız. Genel olarak, bu hafta gelişimi size iyi bir bakış açısına sahip olacak bir öneri veya fikir alacaksınız.

Aslan kadınları, tanıdıkları bir erkekten ayrı bir hayat yaşayacaktır. Bunun bir akraba olma olasılığı minimumdur. Bunun yerine hafta, insanlarla ilişkilerinizi yeniden değerlendirmenizi ve size yakın olmasına izin vermeye devam edeceğiniz kişileri seçmenizi gerektirecektir.

Aslan erkekleri daha sık sohbetler veya toplantılar yapacak. Bir seyahat fırsatınız veya davetiniz olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status