Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Ocak 2021 – 17 Ocak 2021)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta akraba veya arkadaş çevrenizdeki, planlarını çok riskli ve hatta ulaşılamaz bulduğunuz bir kişinin hayatında duygusal olaylar yaşayacaksınız. Başkalarının kararlarını etkileyemeyeceğinizi ve etkilememeniz gerektiğini anlıyorsunuz ve bu sizi daha da endişelendirecektir.

Bu hafta, halihazırda dostça veya profesyonel ilişkiler kurduğunuz kişilerle finansal veya ticari ilişkiler için uygun olacaktır.

Birinin önerisi, fikri veya yardımı sayesinde daha iyi veya ek bir gelir elde edebilirsiniz (eğer böyle bir hedefiniz varsa).

Genel olarak, hafta mali işlerinize uygun olacaktır, ancak yine de dikkatli olmanız ve “bulutların arasından uçmamanız” arzu edilir.

Bu yedi gün boyunca, çeşitli gelecek planlarını ve taahhütlerini tartışacağınız ilginç toplantılar veya sohbetler gerçekleştireceksiniz.

Daha iyi bir maaş vb. İçin bir kredi teklifi sizi şaşırtabilir.

Bu hafta yakın bir kadın: – bir akraba veya arkadaş – kişisel hayatından ilginç veya hoş olmayan anları sizinle paylaşacak.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2021 Yorumu

Aslan Haftalık Burç 11 – 17 Ocak 2021

Aslan kadınları ilginç ve birçok yönden başarılı bir hafta geçirecek. Hayatınızdaki yeni insanlar yeni görevler ve görevlerle gelir, onlara açık olun. Oğlak burcunda, Boğa burcunda veya Başak burcunda doğan insanlar, hafta boyunca önemli işlerinizde etkili olacak. Bu, hazır olduğunuz sürece önemli kararların olduğu bir hafta.

Erkekler işlerinin gelişimi konusunda iyimser olacak ve yakın gelecekleri için yeni planlar yapmaya başlayacaklar. Yengeç, Akrep burcunda veya Balık burcunda doğan insanların tavsiyelerini dinlemeye veya bunlara uymaya istekli olacaksınız. Mülk planlarınız veya görevleriniz iyi geliştirilecektir. Paranın bir sorun olması pek olası değildir, ancak bu konudaki eylemlerinizi nasıl planlayacağınızı biliyorsunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status