Aslan Burcu Erkeğinin Gönlü Nasıl Alınır?

Bu burç erkeğini etkilemesi zor olduğu gibi gönlünü alması da oldukça zordur. Gönlünü almak için öncelikle övgü dolu sözler söylemeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra aslan burcu erkeğini kesinlikle kıskandırarak gönlünü almayı denememelisiniz. Bu durumda sizi terk edecek ve asla geri dönmemek üzere gidecektir.

Aslan burcu erkeği genel özellikleri bakımından otoriter bir kişiliğe sahip olduğu için sevgilisi ya da partnerine karşı da otoriter olmayı sever. O yüzden çok fazla kırılgan bir yapısı yoktur. Sinir yapısı bakımından da çok hafiftir.

Siniri hemen gelir ve hemen geçer. Yani eğer manevi açıdan ya da ruhsal yönden gerçekten zarar görmek istemiyor iseniz aslan burcu erkeği sinirli iken yanından uzaklaşmaya çalışmalısınız. Beş ya da on dakika sonra zaten siniri geçeceği için olan size olabilir. O anlarda uzak kalmanız ikiniz için de faydalı olacaktır. Böylelikle ikiniz de kırılmazsınız. Fakat eğer ki aslan burcu erkeğinin kalbini kırmış iseniz vay haliniz.

Onun gönlünü almak biraz zor olabilir. Çünkü aslan erkeği genel özellikleri itibari ile övgü dolu sözleri çok fazla sevdiği için muhtemelen övmenizi ve egosunu kabartmanızı bekleyecektir. Bunun yanı sıra otoritesinin sarsılmadığını hissetmek isteyecektir. Bunu ona ispat etmek zorunda kalabilirsiniz.

Dikkat etmelisiniz. Çünkü eğer aslan erkekleri, gerçekten kırılmış ise bunların hiç birini dinlemeyecek ve arkasına bakmadan çekip gidecektir. Aşık olduğu zaman değişebilir fakat bir şüphe onu eski haline de çevirebilir. Eski haline dönen aslan burcu erkeği çok zor toparlanabilir. Eski çapkın haline geri dönecek ve gece hayatına tekrar alışacaktır. Onu kırmamaya gayret göstermelisiniz.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği Özür Diler Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status