Aslan Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları

Bu burç erkeği gururuna çok düşkündür yani şöyle devam diyebiliriz ki aslan burcu erkeği ettiği lafı kolay kolay tutmaz, bir işi yaptıysa ondan geri döndürmek kolay değildir. Onu pişman etmek istiyorsanız size söyleyeceğimiz bazı ipuçları var. Ancak aslan burcu erkeğini pişman etmek için zorlu bir yolculuk sizi bekliyor demektir şimdiden kolay gelsin.

İlk olarak şununla başlamalıyız ki onu pişman etmek için onu dış görünümünüzle etkilemelisiniz. Yani aslan burcu erkeğinde ben ne kaçırdım hissi uyandırmalısınız. Bunun için de kişisel bakımınıza fazlasıyla özen göstermelisiniz. Ancak sadece kişisel bakım yeterli değildir, makyajınızı eksik etmemelisiniz, giyiminize kuşamınıza da oldukça önem vermelisiniz.

Gerekirse fiziksel çekiciliğinizi kullanarak onun ilgi odağı olmayı başarmalısınız. Zaten ilgi odağı olmayı başardıysanız o ortamdaki herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Çünkü aslan burcu erkeği herkesi kolay kolay beğenmez. Bu dediklerimizi yaptıktan sonra aslan erkeği ile olan muhabbetlerinizde ona sert bir tavır takınmalı, onu umursamamalısınız.

Gerekirse onu terslemeli ve asla onun kırılacağını düşünerek yumuşak davranmaya kalkmamalısınız. Çünkü aslan burcu erkeği bu tür davranışlara alışkın değildir. Onların hayatlarında her şey istedikleri gibidir herkes onların istediği gibi davranır.

Böyle ters tavırlarla karşı karşıya gelince aslan erkekleri ne yapacağını şaşırır. İçi içini yemeye başlar ve böylelikle yavaştan pişman olmaya devam eder. Tek başına kaldığında sürekli bu durumu düşünür ve her şeyi eskisi gibi yapmak eskisi gibi ilginizi ve sevginizi kazanmak için elinden geleni yapar.

Karşılık alamadıkça daha da hırs yapar ve size ulaşamadıkça daha fazla pişmanlık yaşamaya başlar. Hatta belki böylelikle size gerçekten aşık olabilir. Bilirsiniz ki aslan burcu erkekleri hayatında gerçek aşkı sadece bir kaç kez yaşar ve siz de o bir kaç kişiden biri olabilirsiniz.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği Pişman Olur Mu?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status