Aslan Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

Aslan burcu erkeği kendisine fazlasıyla güvenir. Özgüveni oldukça yüksek olan bu erkekleri haliyle peşinizde koşturmanız da biraz zaman ve biraz da çaba isteyecektir. Etrafındaki neredeyse bütün kadınları etkileyen kolayca elde edilen bu burcun erkeğinin aklını başından almak için öncelikle zor kadını oynamanız gerekir. Böylece şimdiye kadar istediği kadını elde eden aslan burcu erkeği zorlu birini görünce afallayacaktır. Bütün ilgisini size yöneltecek ve sizi elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

Yani aslan erkeğinin dikkatini çektiyseniz ve onun ilgisine karşılık vermediyseniz onu peşinizde koşturmanız için ilk adımı atmışsınız demektir. Afallayan aslan bundan sonra sizi elde etmek için her şeyi yapabilir. Hatta bu duruma alışık olmadığı için sizi elde edicem diye komik duruma bile düşebilir . Sizin bu ilgiyi avantaja çevirmeniz için yapmanız gereken ikinci şey ise onun hislerini canlı tutmanızdır.

Çünkü aslan erkeği çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Hal böyle olunca da bütün ilgisini size yönelten aslanı kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Örnek verecek olursam bu ilgiyi canlı tutmak için kendinizden asla ödün vermemeli her gün bakımlı her gün şık olmalısınız. Çünkü aslan burcu bakımlı ve dikkat çekici kadınlara asla karşı koyamazlar.

Dış görünümünüzle onun dikkatini çektikten sonra ilgisinin devamı için aynı ortamdaki hal ve hareketlerinize de dikkat etmelisiniz. Aslan burcu erkekleri nerede nasıl davranacağını bilen kadınlardan çok hoşlanır. Bunlara dikkat ederek ve size yaklaşmaya çalışan aslanı uzakta tutarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Fazla tersine gitmeden ve kesinlikle onun gururunu incitmeden yapacağınız küçük reddedişler onu size fazlasıyla bağlayacaktır. Daha sonra da sizi elde etmek için peşinizden koşacak her yolu deneyecek muhtemelen elde edince de sıkılacaktır.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği Cimri Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status