Aslan Burcu Erkeği Özür Diler Mi?

Kendini çok seven bir burçtur. Genel özelliklerine baktığımızda fiziksel olarak orta boylu erkeklerdir. Oldukça gür saçlara sahiptir. Aslan burcu erkeği özgüvenleri oldukça yüksektir. Dikkat çekmeyi çok seven bir burçtur. Lider ruhlu insanlar oldukları için bir ortamda söz hakkının onda olmasını ister. Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem verirler. Onlar için fedakarlık yapmaktan kaçınmazlar.

Aslan erkeği çok gururlu bir burçtur. Alttan almayı değil üste çıkma çabaları vardır. Hayatlarında gerçekten değer verdiği insanlarsa ve hatalı olduklarına inanıyorsa özür diler. Ama egoları çok yüksektir. Bu yüzden özür dilememek için ellerinden geleni yaparlar. Sürekli sahnede olmak isterler. Kendi yazdıkları senaryoda kendileri oynarlar.

Hatalı olduklarını kabul etmekte zorluk çekerler. Onlar kraldırlar ve krallar yanlış yapmaz. Dillerini oldukça güzel kullanan aslan burcu erkeği karşısındaki insanı ikna etmede zorluk çekmezler. Aslan burcu erkeği dış görünüşüne oldukça önem verir.

Aslan erkekleri çok çabuk sinirlenen insanlardır. Sinirlenince gözleri hiç bir şeyi görmez. Ama sinirleri saman alevi gibidir. Bir insana uzun süre kin tutmaz çünkü kindar insanlar değildir. Ama aslan burcu erkeği intikam duygusu olan bir burçtur. Canını acıtanın canını er ya da geç acıtırlar.

Sevecen ve sıcakkanlı insanlardır. Ortamı neşelendiren insanlardır. Hareketli yapıları vardır ve uzun süre bir ortamda kalamazlar. Gezmeyi ve farklı yerlere gitmeyi oldukça severler. Sosyal çevresi oldukça geniştir. Bu yüzden dostları ve arkadaşları oldukça çoktur.

Hayatı dolu dolu yaşamayı severler. Çok güçlü bir burç olsa da iç dünyalarında güçsüzdürler. Çok kırılgan bir burçtur. Detaycı bir kişiliği olduğu için bazen ufacık bir olayı içlerinde büyütürler. Çevresindeki insanları korumacı tavırlarıyla bilinirler. Sahiplenici ve korumacı bir kişiliğe sahiptirler.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeğinden Nasıl İntikam Alınır?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status