Aslan Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Kolay kolay bir kadına bağlanamayan, kolay kolay birine aşık olamayan aslan burcu erkeği aslına bakarsanız eğer bir kadını gerçekten seviyorsa, bir şeyler hissediyorsa ona çok ilgili davranır. Ona olan ilgisini, sevgisini her daim belli etmekten hiç çekinmez.

Onu merak eder, onun için endişelenir, nerede ne yapacağını sorar, yeri gelir uygun olmayan bir durumda partnerini kısıtlar yeri gelir en güzel sözlerle bütün sevgisini net bir şekilde bütün içtenliği ile sevdiği kadına belli eder. Tabi bu durumda aslan erkeği gösterdiği ilginin karşılığını partnerinden de bekler.

Sevdiği kadının onunla ilgilenmesi, ona duygularını belli etmesi, onu merak etmesi hatta bazen de abartmamak kaydıyla kıskançlıklar yapması ve kısıtlaması aslan burcu erkeğinin hoşuna giden hareketlerdir.

Ancak üzülerek söylemeliyim ki eğer aslan burcu erkeği size karşı ilgisiz bir tutum içerisinde ise bu durum size karşı bir şeyler hissetmediğini, hayatında çok da önemli bir yere sahip olmadığınızı gösterir. Çünkü aslan erkekleri sevdiği insanlara fazlasıyla değer verir, onları önemser ve onlara ilgi gösterir.

Size karşı böyle bir ilgi, merak, sevgi söz konusu değilse ya aslan burcu erkeğinin kalbini kazanmalı onun hayatında önemli bir yere sahip olmak için çaba sarf etmeli ya da bu durumu kabul etmeli onun hayatında hiç bir değerinizin olmadığını bilerek hayatınıza devam etmeli veya aslan burcu erkeği ile olan ilişkinizi bitirerek ondan uzak kalmalısınız.

Onun hayatındaki önem verdiği insanlardan biri olmak istiyorsanız onun güvenini kazanmaya çalışmalısınız. Çünkü onun için bir ilişkide arkadaşlık ve ya başka türlü hiç fark etmez en önemli unsur karşılıklı güvendir.

Aslan burcu erkeğinin neden bu kadar ilgisiz olduğunu merak ediyorsanız cevabını bu yazımda bulabilirsiniz. İlk olarak size bu burcun özelliklerinden bahsedecek olursam aslan erkeği egoisttir. Fazlasıyla şımartılmış olan bu erkek etrafındaki kadınların ilgisini çekmeyi her zaman başarır bu huyu yüzünden de sıkılgan bir yapıya sahiptir. Monotonluktan veya başka sebeplerden dolayı çabucak partnerinden hatta sadece partnerini elde etmesi bile onun hevesini almasına yeni şeyler aramasına sıkılmasına neden olabilir.

İşte bu yüzden aslan erkeği ilişkilerinde ilgisiz davranır. Başta güzelliğiyle bakımlılığı ile onun ilgisini çeken bir kadını elde etmek için elinden geleni yapar. Onu elde ettikten sonra da ilişkiden sıkılır ve eskisi gibi hareketli ilgili davranmaz. Aslına bakarsanız bu durum onun birazcık da maymun iştahlı olmasından kaynaklanır. En güzeli en iyisi benim olsun diyen aslan eriştiği şeylerin kıymetini bilmemeye daha iyisini daha güzelini aramaya başlar.

Bu nedenle aslanın ilgisini canlı tutmanız gerekmektedir. Yoksa onun size karşı ilgisizliği ile başlayan problemler zamanla ilişkinizi felakete bile sürükleyebilir. Eğer ki aslanın yanınızda kalmasını istiyorsanız ilişkinize eski heyecanı getirmeniz gerekir. Örneğin onun sizden vazgeçmemesi için kişisel bakımınıza fazlasıyla özen gösterin. Çekici bir parfüm kaliteli kıyafetler güzel bir makyajla aslanın aklını başından alabilirsiniz.

Daha sonra ilişkinizde onunla yapmadığınız şeyleri yapın gitmediğiniz yerlere gidin, farklı aktiviteler deneyin. Böylece onun ilgisini her zaman canlı tutabilirsiniz. İlişkinizde bunları uyguladıkça onun ilgisinin arttığını hatta belki size her gün yeniden aşık olduğunu görebilirsiniz.

Sonuç olarak çabuk sıkılan bir aslan erkeğinin ilişkide ilgisini devam ettirmek ve onu kaybetmemek için onu sıkmadan ilişkinizi renklendirmeniz gerekir. Böylece hem daha uzun hem daha sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği İlgiyi Sever Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status