Aslan Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur?

Kendini beğenmiş olarak tabir edebileceğimiz burçlardan biri olan aslan burcu erkeğinin naif ve sabır taşı görüntüsünün altında her an pimi çekilmeye hazır bir el bombası olduğunu söyleyebiliriz. Size bir konuda çok fazla sabır gösterirken birden alevlenip bir volkan gibi patlayabilir ancak bu patlama kısa süreli olacaktır.

Aslan burcu erkeği korumacı, sevgiye değer veren, saygılı ve saygı bekleyen, tabiri caiz ise ektiğinizi biçeceğiniz bir karaktere sahiptir. İyi birer eş olabilmelerine rağmen genellikle kendileri ile ilgilenmekten çevresindeki insanlara karşı pek fazla ilgi gösteremezler.

Bir konuda lafını esirgeyemez, dobra davranır hatta çoğu zaman acımasız bile olabilirler. Ne istediğini ve kararlı olan aslan erkeği oldukça inatçıdır ve istediğini almak uğruna yapamayacakları şey yoktur diyebiliriz.

Liderlik konusunda kendinden emin olan aslan erkekleri girdiği bir ortamda bütün dikkatleri üzerine kolaylıkla çekebilir ve eğer girdiği bir ortamda kendisinden daha baskın birine rastlarsa ortamdan uzaklaşıp liderlik yapabileceği ortamlara yönelecektir.

Bu burç grubu birilerinin emri altında olmasından, emirlerinin yerine getirilmesinden ve emir verdiği insanlar tarafından saygı, sevgi görmekten hoşlanır. Bu özelliği bir şirketin başına geçmesinde destekleyici olacaktır. Bir iş üzerinde çalışırken hırslı davranır ve başarısız olup alay edilmekten çok korkarlar.

Aslan burcu erkeği başarısız olduğu bir konuda eşi tarafından desteklenip onun başarılı olduğu konusunda tatlı sözler duymak ister. Kendine özgü kuralları ve çizgileri vardır bu kural ve çizgilerin ihlal edilmesinden hiç hoşlanmaz ve ani bir tepki verebilir.

Kıskanç olmalarına rağmen eşinin çalışmak istemesine saygı duyar ancak eşinin öncelikle ev ile ilgilenmesini bekler. Düzen konusunda çok hassas olan bu burç evine düşkündür ve bu düşkünlüğünün en önemli kaynağı evinde kendisini rahat hissetmesidir.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status