Aslan Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu?

Bu burç erkeği sizin için ideal bir eştir. Evlilikten önce dengesiz hareketleri olan aslan burcu erkeği evlendikten sonra aslandan kediye dönmektedir. Her kadının isteyebileceği ideal bir eş ideal bir baba olacaktır. Yapısında evcillik vardır. Onlar için aile çok önemlidir.

Evlendikten sonra umursamaz aslan burcu erkekleri sorumluluklarının farkında olan, neyi yapıp neyi yapmayacağını bilen bir adama dönüşür. Evine bağlı, yükümlülüklerini yerine getiren, eşiyle çocuklarıyla ilgilenen, evin ve çocukların ihtiyaçlarını gocunmadan karşılayan bir eş adayıdır.

Bunların yanı sıra aile ilişkilerine çok önem verir. Eşinin veya kendisinin ailesiyle bir araya gelmekten çok hoşlanır.

Evlilikten önce ilişki konusunda pek dikiş tutturamayan aslan erkeği evlendiği zaman belki de burçlar arasında en ideal olandır. Eğer bir aslan burcu erkeğiyle evlilik yolunda adım atmaya hazırlanıyorsanız ilişkinizde ki gelgitler, dengesizlikler gözünüzü korkutmasın. Çünkü evlendikten sonra aslan burcu erkeği söz dinleyen, dengesizlikleri konusunda kendini dizginleyebilen bir eş olacaktır. Bu sebepten dolayı gözünüz kapalı aslan erkekleri ile ciddi bir ilişki yolunda adım atmanızda hiç bir sakınca yoktur.

Bu konuda kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Aslan burcu erkeğiyle mükemmel bir evlilik geçirebilirsiniz.  Çünkü ailesiyle zaman geçirmekten, onlarla bir şeyler yapmaktan çok hoşlanır. Ancak bahsettiğimiz bu mutlu evlilikte elbette yine kavgalar anlaşmazlıklar çıkacaktır.

Çünkü bu sadece aslan burcu erkeğinin davranışlarıyla ilgili değil aynı zamanda partnerinin de davranışları ve onunla olan uyumuyla ilgilidir. Yine de artık sorumluluk sahibi olan aslan burcu erkeği bu kavgalar da evlilikten önce olduğu gibi kafasına göre gelip gitmeler yapmaz. Kısa süreli küslükler olsa da ailesinin yanındadır.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeğini Pişman Etmenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status