Aslan Burcu Erkeği Güzelliğe Ne Kadar Önem Verir?

Şunu söyleyebiliriz ki bu burç erkeği için belki de en önemli şeylerden biri dış görünümdür. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek için dış görünüşe baya önem vermeniz gerekmektedir. Çünkü aslan burcu erkeği için güzellik birinci sıradadır. Karşı cinste ilk dikkat ettiği şey bir kadının güzelliği ve bakımlı olmasıdır.

Gözlerin üzerinde olmasını seven, mükemmeliyetçi olan aslan burcu erkekleri yanında gezdireceği kadının bir ortamda dikkat çekmesini, en güzelini ben aldım düşüncesiyle insanları kıskandırmaktan çok hoşlanır.

Fakat sadece güzel olmanız yetmez aynı zamanda partnerinin giyimine özen gösteren ve fiziksel olarak da çekici bir yapıda olmasını ister. Eğer bir aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız onu bütün çekiciliğiniz, bütün güzelliğinizle etkilemeye çalışın.

Aslan burcu erkeği ile aynı ortamdayken en güzel en dikkat çeken kadın sizseniz o ortamda ki aslanın gözleri üzerinizdedir haberiniz olsun. Çünkü egoist bir yapıya da sahip olan aslan erkeği her şeyin en mükemmelini istediği gibi aynı zamanda her şeyin en güzelini de yanında ister. Bu durum bir ilişki yaşayacağı zaman seçeceği partneri için de geçerlidir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi güzellik ve çekicilik aslan burcu erkeğinin karşı cinste aradığı ilk şeydir. Fakat yine de aslanlar için her şey güzellikle bitmiyor. Örneğin dış görünüşüne hayran kalıp da bir ilişki yaşama yolunda adım atan aslan erkeği daha sonra partnerini tanıdıkça yoluna devam eder veya vazgeçer.

Seçtiği kişinin hâl ve hareketlerinin kafa yapısının onunla uyuşması gerekir ki  ilişki öncesi bu tanıma aşamasının devamı sağlıklı bir şekilde ilerleyebilsin. Size tavsiyemiz dış görünüşünüzle aslan burcu erkeğinin dikkatini çektikten sonra da  davranışlarınızla onları etkilemeye çalışmalısınız.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği En Çok Neye Önem Verir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status