Aslan Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Kış aylarında doğanların da yaz aylarında doğanlarında. Hangi burca mensup olursanız olun bilmeniz gereken özel olduğunuzdur. Özellikle yazın kavurucu sıcağında dünyaya gelen aslan erkekleri, duygusallık ve sertliği bir arada götürmeye çalışan bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden aslan burcu bir adamın sevgilisi, oldukça dikkatli ve gözü açık olmalıdır. Çünkü aslan erkekleri için kadının bedeninden çok zekası daha çekici bir özelliktir.

İlk olarak zeka pırıltısı ile dikkatlerini üstünüze çeker daha sonra güzelliğinizle büyülersiniz. Dış görüntü ile zekayı beraber arayan bir yapıya sahip olan aslan erkeklerinin çoğunun ilişkisi bu şekilde başlar. İlk olarak kadını zeki bulur daha sonra görsel açıdan inceler ve en son olarak tanımaya karar verir.

Muhteşem tutkulu ve hızlı ilerleyen bir ilişkiyle kadının başını döndürebilen aslan burcu erkeği, eğer ilişkiyi kendi bitirirse asla geri dönmez ve kadın kendini kullanılmış hisseder. Oysaki aslan erkeği kadınına dürüst olduğu için sevginin olmadığı bir ilişkiyi devam ettirmez ve kesinlikle bu konuda vicdan yapmaz. Karşısındaki insanı kandırmanın, sırf vicdan yüzünden onunla olmanın ona daha çok zarar vereceğini bilir.

Yok eğer kendi bitirmediyse, bazı nedenlerden dolayı ilişki bitmiş ise ve sevgi bitmemişse asla o kadın unutulmaz. Nankörlüğü bilmeyen aslan burcu erkeği gerekirse hayatı boyunca o kadını sever. Fakat asla kendinden ödün vermez.

Gururlu ve inatçı olduklarından burunlarından kıl aldırmazlar. Siz adım atarsanız belki bir geleceğiniz olabilir. Fakat onun adım atmasını bekliyorsanız boşuna bekliyorsunuz. Ayrıca unutma konusuna geri dönülecek olursa şunu da söylemek gerekir.

Aslan burcu erkekleri vefasız değildir. Seviyorsa unutmaz ve sizi yaşatır. Fakat ona yanlış yapılmışsa veya sevgisi bitmişse inanın sizi unutması yılları bulmaz. Unutma hızına şaşar kalırsınız. Özetle silerse tam siler.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status