Aslan Burcu Erkeği Ailesine Düşkün Mü?

Evlenmeden önce dışarıya bağlı, arkadaşları ile gezmeyi eğlenmeyi seven hatta gece hayatından çok hoşlanan aslan burcu erkeği evlendikten sonra tam bir evcil kediye dönüşmektedir. Yapısı gereği ailesine son derece düşkündür ailesine çok önem verir. Bu durum sadece büyüdüğü aile anne babası için geçerli değildir ileride ki hayatında kuracağı ailesi de onun için çok değerli yeri çok ayrıdır.

Aslan erkeği evlendikten sonra sorumluluklarının bilincinde, eşinin çocuklarının ihtiyaçları ile ilgilenen nerede, nasıl ne şekilde davranmasını bilen olgun bir adama dönüşür. Aile ziyaretlerine önem verir. Ailesi onun hayatında ki ilk önceliğidir diğer her şeyi ikinci plana atar. Fakat aynı bilinçliliğe eşinin de farkına varmış olmasını ister.

Kendi tek başına her ne kadar çabalarsa çabalasın eşinin de üzerine düşen görevleri vardır. Eşi de aynı şekilde nerede nasıl davranması gerektiğini bilmelidir. Örneğin aslan burcu erkeğinin ailesinin yanına gittiklerinde eşinin onun ailesinin yanındayken hal ve hareketlerine dikkat etmesi, saygı da kusur etmemesi onun için önemlidir.

Ayrıca aslan erkekleri kadının hangi ortama girip gitmeyeceğine bile dikkat eder. Hatta eğer evde bir odada bütün erkekler oturuyorsa eşinin orada herkese hizmet etmesi çok hoş olmayacağı için bunu üzerine alıp kendi orada ki erkeklere hizmet edecek kadar ailesine düşkün ve düşünceli bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri dikkate alındığında onun mükemmel bir aile babası olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer ciddi bir ilişki yolunda adım atmayı düşünüyorsanız onların evlilik öncesi dışarıya bağımlı hallerinden gözünüz asla korkmasın. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi evlilikten sonra işin ciddiyetinde sorumluluklarının farkında mükemmel bir aile babası olacaktır. Onlara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Bakınız: Aslan Burcu Erkeği İyi Bir Baba Olur Mu?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status