Aslan Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

Aylık aslan burcu yorumunuzda bu ay, bazı yeni fikirlerin ve planların gerçekleştirilmesini taahhüt edebilirsiniz. Şimdiye kadar hazırladığınız şey bu olacak. Ekim, hazırlık zamanı değil, şimdiye kadar elde edilenleri gerçekleştirme veya sürdürme zamanıdır.

Akrabanız veya yakın arkadaşınız olabilecek bir kadının aşk hayatındaki beklenti olaylarını takip edeceksiniz.

Bu ay boyunca, sorunları olan veya çözmesi zor olan arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza yardım etme fırsatınız olacak. Muhtemelen doğru tavsiyede bulunacak, doğru yönü gösterecek doğru kişi olacaksınız.

Evinizde beklenmedik olayların bu ay sizi şaşırtması pek olası değil. Aksine, gerekli değişikliklerle ilgili bazı süreçleri hızlandıracaklardır. Bir ev veya mülkle ilgili bir davaya karışırsanız, bu, gelişimi için uygun bir ay olacaktır.

Tanıdığınız bir kişinin ciddi bir sağlık sorunu ile ilgili haberler sizi üzecektir. Maalesef, bu kişi muhtemelen başka bir yerde yaşıyor ve kişileriniz yalnızca çevrimiçi veya telefonla olacak.

2020 yılının Ekim ayında işinize gelince, bu ay daha gergin olacaksınız, özellikle finans alanında çalışıyorsanız veya işiniz parayla ilgiliyse.

Ekim ayında, çoğu yeni bir ilişki başlatacak veya zaten kurulmuş olan ilişkilerin daha ciddi bir şekilde bağlanmasına doğru bir gelişme olacak.

Aslan kadınları, bir çocuk veya torunla ilgili önemli olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

Aslan erkekleri, kişisel veya aile ilişkileriyle ilgili duygusal olarak zor bir durumu nasıl çözeceklerini düşüneceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status