Aslan Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcu çocuklarını en iyi temsil eden kelime enerji olacaktır. Her gün her saat her dakika bir enerji patlaması halindedirler. Hatta bu hareketlilik genelde aileleri tarafından garipsemektedir. Fakat her ne kadar yorucu bir uğraş sağlasa da bu çocuklar adeta evin neşeli bülbülüdür demek mümkündür.

Anne ve babalarının en büyük mutluluk kaynağıdır bu aslan çocukları. Bazen öyle bir hırs yapar ki bu çocuklar, anne ve babalarının nereye kadar dayanabileceklerini merak ederek gün boyu ağlamaya çalışırlar. Tabi bu duruma bir süre sonra anne ve baba dayanamayıp tepki gösterir.

Aslan burcu çocukları her zaman ailenin en ilgi çeken kişisi olmak isterler. Hatta bunun için yaşı ne kadar küçük olursa olsun ellerinden gelen her türlü çabayı gösterirler. Tabi o kadar sevimli ve kırılamayacak tipleri vardır ki ne yapsalar hedeflerine çok rahat ulaşmayı başarırlar. Bu sebepten dolayı da ailelerinin en merkezinde onlar olurlar.

Tabi bununla yetinmezler kendilerini sevimli ve şebek halleriyle fazlasıyla sevdirerek sürekli ilgiyi üzerlerinde toparlamayı başarırlar. Hatta anne ve babalarından bunlara fazla ilgi göstermek bir alışkanlık olur zamanla. Hatta bu çok bilmiş çocuklar bu şirin tavırlarını sadece anne ve babasına göstermekle kalmaz, etrafında bulunan herkese ama herkese bu tatlı halleri muhakkak gösterir. Hal böyle olunca da onun bu tatlı hallerini kim görürse görsün dayanamaz ve ona ilgi göstermeye başlar.

Aslan burcu çocuğu, o kadar zeki ve fazla uyanıktır ki istediği herkesi ellerinde yönetmeyi çok iyi başarır. Adeta bir filmin yönetmeni olup herkesi oynatan karakterdedir diyebiliriz. İleride de bu mesleği çok başarıyla yapacaklarından şüphemiz yoktur. Bu minik şebekler daha küçük yaşta hayatındaki herkese belli bir rol belirlerler kafalarında ve bu rolleri çok geç kalmadan uygulamak için alttan alttan planlar kurarlar.

Siz onların küçük boylarına aldanıp onları her ne kadar hafife alsanız da onlar çok kısa süre içerisinde sizi avucuna alır ve sizde tıpış tıpış onların size uygun gördüklerine rolde oynamış olursunuz. Gerek annesi gerek babası gerekse herhangi biri hiç farkına varmadan bu çocukların kuklası oluverir biranda.

Bu çocuklar sürekli olarak enerjik hareketler sergiledikleri için fazlasıyla düşüp kalkarlar. Bu sebepten dolayı da üstleri başları büyüyene kadar hep yara bere içerisinde olur. Aynı zamanda aslan çocuklarının en büyük özelliklerinden birisi lider olma istekleridir. Sürekli olarak lider olmak için çabalayacaklardır.

Özellikle arkadaşları arasında hep liderlik için kavgalara gireceklerdir ve gün sonunda hedeflerine ulaşmış, hepsini ele geçirmiş olacaklardır. Bu çocuklar zekalarını öyle güzel kullanırlar ki, istediklerini anında bir şekilde ne yapıp edip elde etmeyi başarırlar. Büyüklerin bile bu çocuklardan öğreneceği birçok şeyi vardır aslında. Minik canavarlar size bambaşka rengarenk günler yaşatır.

Bakınız: Aslan Burcu Çocuğu Okul Hayatı Nasıl Olur?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status