Aslan Burcu 2022 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Doğum tarihiniz 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasındaysa, burcunuz Aslan’dır.

Aslan Burcunu 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Hırslı, tüm enerjinizi hedeflerinize ulaşmak için harcarsınız ve mücadele gücünüz ne olursa olsun devam etmenizi sağlar. Sembolize ettiğiniz hayvan gibi saltanatınız da mutlaktır. 2022’de dramatik bir değişim görmek, dostluklar, önemli ittifaklar ve paylaşılabilecek her türlü kişisel hedef, ideal ve misyon alanıdır. Bu, benzersiz fikir ve düşüncelerin yanı sıra taze yüzlerin günlük yaşamınızda sürekli bir gerçeklik olduğu müthiş yeni bir dönemdir.

Bu yılı süper özel kılmak, derinden önemli kalp bağlantılarını, yeni yaratıcı olasılıkları ve bolca duyguyu oyuna getiren Aralık ayındaki güneş tam bir güneş tutulmasıdır. Aslan 2022 burcuna göre, geçmişte işler biraz yavaş olduğu için ilk evini satın almak veya başka bir eve taşınmak için sabırsızlananlar için bazı iyi haberlerin işaretleri var. Yeni iş, terfi veya eğitim bekleyenler için de iyi haberler var.

Sonunda bir şeyler oluyor ve önümüzdeki aylarda sabırsızlıkla beklenecek bir şey olacak. Ancak, yine de iyi çalışmaya devam etmek gerekiyor. aşk tahminleri Romantik tutkular bu yıl neredeyse kaçınılmaz, Aslan: Şubat ayının başından ortasına kadar güçlü bir çekim dalgasının, ortak anlayışın ve şehvetin gelmesini bekleyin.

Birçok Aslan artık hayatlarındaki önemli ilişkileri önemli ölçüde derinleştirecek veya bekarsa bir dizi yeni flört, cazibe ve duygusal olarak zorlu ilişkiler üstlenecek. Bu yıl, son 6 yılın romantik açıdan en aktif yıllarından biri, Aslan: 2022’nin modası geçmiş ilişkilere güçlü bir çözüm, tutkulu bağlılık konusunda yeni bir farkındalık ve sevdiklerinizle şaşırtıcı bir yakınlık getirmesini bekliyoruz.

Birçok Aslan, geçmişten gelen verimsiz veya hayal kırıklığı yaratan romantik bir ilişkiyle şimdi barış yapacak. Astrolojik olarak, geçmiş bir romantizmin hayatında çok değerli olacağını hissetmiş olabilirsin. Ancak bu yıl, gerçek duygusal, ruhsal ve romantik dersler öğrenilecek: günümüz ilişkilerinin ve yeni taahhütlerin şimdi şaşırtıcı ve derinden ödüllendirici bir tutku, anlayış ve duygusal paylaşım düzeyi sunmasını bekleyin.

Nisan ayının sonundan sonra, bekar Aslanlar alışılmadık bir dizi hızlı romantik teklifle karşılaşmayı bekleyebilirler: eğer öyleyse, Aslan, sosyal üçgenlere veya devam eden grup komplikasyonlarına dikkat edin, yakında devam eden bir tema olacak. Ağustos ortasına kadar önemli duygusal kararlardan kaçının: önemli aile sorunlarını çözmek için fazladan zamana ihtiyaç olacak.

Haziran başı ile Eylül ortası arasında mülk meseleleri, ev anlaşmaları ve önemli finansal belgeler karmaşık olacak, ancak sonunda lehinize çalışacaktır. Sevdiklerinizle olan sınırlarınızı yavaş ve istikrarlı bir şekilde netleştirmek veya bir dizi kredi, ödeme veya iş ayarlaması talep etmek için bu zamanı kullanın.

2022’de güvenlik ve derinleşme tutkusu güçlü bir tema: küçük para anlaşmazlıkları veya kısa vadeli değişiklikler tarafından takip edilmeyin. Sağlık Falı Genel bir not olarak, bu yıl boyunca, Aslan yerlileri başarılı bir şekilde tamamlamayı planladıkları şeyler yüzünden aşırı gergin ve hatta bazen enerjik olarak bunalmış hissedebilirler.

Belki de kendinizden çok şey bekliyorsunuz ya da… hayatınızda bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi, biraz zaman gerektiren değişiklikler ve bunu kabul etmelisiniz. Ancak, tüm günlerin eşit sayıda saati olduğu için, bitirmeyi planladığınız görevi daha önce yaptığınız gibi asla bitiremeyeceğinizi hissetmeniz mümkündür.

Bu yıl için hayatınızın, isteklerinizin ve özlemlerinizin yeniden değerlendirilmesi ve ayrıca öncelik listenizi yeniden düzenlemek size çok şey kazandıracaktır. Coşkuyla dolu olduğunuz için yılın başlangıcı güçlü gibi görünse de, kısa süre sonra kendi çevrenizde bir düzen, hatta belki de arkadaş çevrenizde biraz temizlik yapmayı hissedeceksiniz. Bu nedenle, zihinsel olarak bir türbülansla karşı karşıyaysanız, fiziksel sağlığınız söz konusu olduğunda, başlangıcın sizin durumunuzda ciddi bir hastalığı öngörmediğini söyleyebiliriz. Ancak hayatınızın hızlı ritmine rağmen kendi bedeninizi ihmal etmemeli, bunun yerine rutin kontroller zamanı geldiğinde doktor randevuları almalı, dengeli bir yaşam tarzı benimsemeli ve uyku saatlerinizi de ihmal etmemelisiniz.

Alternatif terapiler, stresi azaltan ve sizi rahatlatan haloterapi veya SPA uygulamalarının yanı sıra çok yardımcı olabilir.

Para ve Kariyer Kaynaklar ve finansla bağlantılı gelen tüm olanaklarla çalışmak için entelektüel ve yaratıcı bir şekilde esnediğinizi göreceksiniz. Bunlar kaçırılmayacak fırsatlardır ancak yeni bir bakış açısı, yeni bir zihin durumu ve büyük olasılıkla bazı yeni hedef yönelimleri gerektirirler.

Eskiden çalışıyordu ama hala işini yapıyor mu? Artık gereksinimleri ve/veya beklentileri karşılamıyorsa, varlıklarınızı idare etmenin veya geleceğe yatırım yapmanın eski yollarına bağlı kalmayın.

Ortaklar zaman zaman yardımcı olabilir… ancak ne zaman yardım isteyeceğinizi ve ne zaman kendi başınıza ilerlemeniz gerektiğini size bildiren ipuçlarını izlemeyi öğrenin. 2022’nin sonuna doğru evinize biraz ekstra konfor, bazı yeni koşullar getirme ihtiyacı hissedeceksiniz. Belki bir yıl sonu ikramiyesinin ya da yeni bir kariyer teklifinin yansıması, gelen her şeyi iyi kullanın… ve geleceği düşünün.

2022 Aylara Göre Aslan Burcu

Ocak – Ayın ilk bölümünde Aslanlar, muhtemelen yurtdışında bir iş bulsalar bile kariyer değişikliği alternatifi tarafından cezbedilebilir.

Şubat – Ayın ilk bölümünde Aslanlar, yakın zamanda meydana gelen tüm gerilimleri çözmeyi ve uyumu yeniden kurmayı başaracaklar.

Mart – Bu ay Aslanların sağlıklarına daha fazla odaklanmaları ve her türlü aşırılıktan kaçınmaları önerilir.

Nisan – Mali açıdan, ayın ilk bölümünde Aslanlar aşırı harcama yapmamalı, herhangi bir finansal yatırım veya spekülasyon yapmamalıdır.

Mayıs – Bu ay, stresli ve çabuk sinirlenen durumlar sihir gibi çözülecek ve Aslanlar rahatlamayı başaracak.

Haziran – Aslanlar kafa kafaya atlamamalı veya profesyonel sektörde daha sonra pişman olabilecekleri dürtüsel kararlar almamalıdır.

Temmuz – Bazı Aslanlar borçları, kredileri ödeyebilirken, diğerleri beklenmedik miktarda para ve hatta miras alabilir.

Ağustos – Bekar Aslanlar yeni aşk ilişkilerine girebilir ve uzun vadeli taahhütlerde bulunanlar evlilik teklifleri alabilirken, halihazırda evli olanlar iletişim ve uyumun bir güç haline geldiği, insanları birleştiren ve güçlendiren yeni bir seviyeye geçebilirler. ilişki.

Eylül – Ayın ilk yarısında Aslanlar çok çalıştıklarını hissederlerse ve ayın ikinci yarısından itibaren tüm enerjilerini işte harcarlarsa, ya yeni bir iş ararlar ya da odaklanmaya odaklanırlar. dikkatlerini kişisel işlere verirler.

Ekim – Bu, çiftteki alevi ve tutkuyu yeniden alevlendirmek için uygun bir dönemdir.

Kasım – Aslanların sağlıklı bir diyete başlama, egzersiz yapma ve hatta daha fazla dinlenme ve dinlenme zamanı geçirme zamanıdır.

Aralık – Bu ay yeni aşk ilişkilerini, sevdiklerinize karşı bazı duygu ve duyguların pekiştirilmesini ve aynı zamanda dileklerinizin ve duygusal ihtiyaçlarınızın daha net bir şekilde ifade edilmesini öngörüyor.

2022’de Kendinizi Olumlu Yönlerle Değiştirin

Yeni aşk..yenilenen aşk…şaşırtıcı aşk….keyifli aşkların hepsi mümkün. Romantizm, tutku ve o keyifli keşifler söz konusu olduğunda evrenin bir sonraki adımda ne getireceğini tahmin etmeye çalışmayı unutun…. sadece gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi size getirmek için tasarlandığına güvenin.

Dostluklar, ittifaklar ve tüm bu paylaşılan rüya gibi şeyler, geleceğin habercisi olan olaylar, bağlantılar ve olasılıklar kategorisine girer. Burç, hangi heyecan verici yeni seçeneğin en uygun olduğunu bilmenin kolay olduğunu gösteriyor… her zaman en anlamlı, mantıklı, hayatınıza uyan ve en pratik olanı taşıyacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status